آب یخ استقلال روی پرسپولیس با گل دقیقه ۱۰۰/ ساپینتو اخراج شد!

* در دقیقه ۳۲ بازی ارسلان مطهری مهاجم استقلال که هواداران این تیم روی گلزنی او حساب زیادی باز کرده بودند، به دلیل مصدومیت تعویض شد و جایش را به پیمان بابایی داد. ارسلان هنگام خروج از زمین اشک ریخت و ساپینتو او را در آغوش کشید.

دربی

ترکیب استقلال هم به این ترتیب است:

در دقیقه ۵+۹۰ شوت مهدی ترابی به تیرک افقی استقلال برخورد کرد.

* تا دقیقه ۲۵، استقلال شرایط بهتری نسبت به حریف خود دارد. ارسلان مطهری مهاجم استقلال در دقیقه ۲۵ روی قوس محوطه جریمه پرسپولیس شوتی را به سمت دروازه سرخپوشان زد که توپ با اختلاف کم نسبت به تیرک افقی به اوت رفت.

* در دقیقه ۴۰ بازی شوت محکم سعید مهری هافبک استقلال با برخورد به تیرک افقی دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

برای نیمه دوم این مسابقه ۹ دقیقه وقت تلف شده اعلام شد.

* پیمان یوسفی گزارشگر دربی ۱۰۱ در واکنش به اعتراض استقلالی‌ها به خورشیدی گفت: «بیایید دعای عاقبت به خیری برای اشکان خورشیدی داشته باشیم»!

در دقیقه ۶۲ مهدی قایدی داخل محوطه جریمه پرسپولیس زمین خورد که اعتقاد به پنالتی داشت. خورشیدی این صحنه را خطا اعلام نکرد و مدافعان پرسپولیس هم بابت بی تفاوتی خورشیدی نسبت به نشان ندادن کارت زرد به مهاجم استقلال معترض شدند.

* در حالی که جریان بازی به سود استقلال بود، مهدی ترابی در دقیقه ۲۹ با یک شوت محکم از روی خط محوطه جریمه استقلال، دروازه سیدحسین حسینی را باز کرد و گل نخست بازی را به ثمر رساند.

در دقیقه ۷۰ دانیال اسماعیلی فر که آسیب دیده بود از زمین خارج شد و فرشاد فرجی جای او را گرفت.

پرسپولیس در این بازی با علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، میلاد سرلک، سروش رفیعی، مهدی ترابی، وحید امیری، سعید صادقی و عیسی آل کثیر بازی می‌کند.

* در دقیقه ۵، جعفر سلمانی مدافع استقلال روی سعید صادقی در نزدیکی‌های محوطه جریمه مرتکب خطا شد. با سوت اشکان خورشیدی، بازیکنان استقلال به سمت داور رفته و بابت این تصمیم به او معترض شدند. این ضربه البته ثمری برای پرسپولیسی‌ها نداشت.

در دقیقه ۴۹ مهدی قایدی با فرار از میان مدافعان پرسپولیس با علیرضا بیرانوند در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما بیرانوند ضربه مهاجم استقلال را مهار کرد و او را در گلزنی ناکام گذاشت.

در دقیقه ۶۸ برخورد روزبه چشمی کاپیتان استقلال با مهدی ترابی درگیری این دو بازیکن و به دنبال آن درگیری سایر بازیکنان را به دنبال داشت. خورشیدی در نهایت به علی نعمتی و مهدی ترابی از پرسپولیس و چشمی از استقلال کارت زرد نشان داد.

در دقیقه ۶۷ جعفر سلمانی مدافع چپ استقلال از زمین خارج شد و ابوالفضل جلالی به جای او به زمین رفت.

* بعد از گذشت ۱۵ دقیقه از بازی، هیجان و فشار اولیه دو تیم کمی فروکش کرد.

* در دقیقه ۲۱ خطرناک‌ترین موقعیت بازی تا به اینجای کار خلق شد. محمد محبی مهاجم استقلال با فرار از پشت مدافعان پرسپولیس به داخل محوطه جریمه این تیم وارد شد ولی ضربه نهایی او با اختلاف کم از کنار تیرک عمودی راهی اوت شد.

دربی 101

در دقایق پایانی رمضانی، شهباززاده و نیک‌نفس به جای محبی، چشمی و رضاوند وارد زمین شدند. در پرسپولیس هم امید عالیشاه جای سعید صادقی را گرفت.

* در دقیقه ۱۰، پاس در عرض صالح حردانی در محوطه جریمه پرسپولیس قبل از آنکه به ارسلان مطهری برسد، توسط مدافعان پرسپولیس دفع شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی آغاز شد. نیمه نخست با نتیجه ۱ بر صفر به سود پرسپولیس تمام شد.

در دقیقه ۴۸ مهدی ترابی با نفوذ از سمت راست دفاع استقلال و پشت سر گذاشتن آرش رضاوند وارد محوطه جریمه استقلال شد اما توپ او در نهایت راهی کرنر شد.

در دقیقه ۶۵ دانیال اسماعیلی فر با خطا کردن روی مهدی قایدی از داور بازی کارت زرد گرفت.

دربی 101

پایان نیمه اول با گل پرسپولیس

* استقلال در همان شروع بازی و در ثانیه ۸ توپ را به محوطه جریمه پرسپولیس رساند ولی علیرضا بیرانوند توپ را قبل از رسیدن به مهاجم استقلال مهار کرد.

سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند، رافائل سیلوا، جعفر سلمانی، صالح حردانی، روزبه چشمی، آرش رضاوند، سعید مهری، مهدی قایدی، ارسلان مطهری و محمد محبی.

قضاوت این مسابقه که نزدیک به ۵۰ هزار هوادار از نزدیک آن را تماشا می‌کنند، بر عهده اشکان خورشیدی است.

ترکیب استقلال و پرسپولیس

* در دقیقه ۴۵ و هنگامی که پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد، پرتاب سنگ و بطری به سمت سروش رفیعی باعث توقف چند لحظه‌ای بازی و مصدومیت یکی از تصویربرداران کنار زمین شد.

در حال تکمیل…


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-85/719431-%D8%A2%D8%A8-%DB%8C%D8%AE-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D9%84%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D9%BE%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%DA%AF%D9%84-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%88-%D8%A7%D8%AE%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D8%B4%D8%AF

دربی

شروع نیمه دوم و تک به تک قایدی

* در دقیقه ۱۲ اشکان خورشیدی به یکی از دستیاران ساپینتو کارت زرد نشان داد.

* در دقیقه ۴۳ شوت سنگین بازیکنان پرسپولیس توسط سیدحسین حسینی به صورت ناقص دفع شد.