آغاز فروش بلیت پروازهای اربعین از ساعت 24 امشب- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

وی در خصوص ظرفیت پروازی ایران‌ایر در ایام اربعین، ابراز کرد: پیش‌بینی کرده‌ایم در ایام اربعین حدود 100 پرواز رفت و برگشت توسط ایرلاین ملی انجام شود.

وی با بیان این‌که امسال ایران ایر پرواز تهران-نجف-تهران را انجام می‌دهد و از مبدا/مقصد مشهد پروازی به نجف نداریم، افزود: قیمت بلیت رفت و برگشت تهران-نجف 8 میلیون تومان است.

وی بیان کرد: در حال برنامه‌ریزی برای برقراری پرواز از چند شهر از جمله شاهرود و زنجان به مقصد نجف هستیم.

وی با یادآوری اینکه هزینه برگشت زمینی از نجف یا کربلا به‌سمت مهران و از مهران به تهران حدود 2 میلیون تومان است، اظهار کرد:‌ به‌دنبال آن هستیم تا با یک نرخ مناسب زائران را به استفاده از هواپیما برای پرواز برگشت ترغیب کنیم.

قربانعلی با اعلام این‌که قیمت مصوب پروازها 4 میلیون تومان (رفت یا برگشت) است، اضافه کرد:‌ در روزهای قبل از اربعین این امکان وجود دارد با کاهش تقاضا قیمت بلیت پرواز نجف ـ تهران را تعدیل کنیم، در حال بررسی این برنامه هستیم تا بتوانیم تسهیلاتی را ایجاد کنیم تا زائران اربعین بتوانند از آن استفاده کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2941971

حسام قربانعلی‌بیک در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده برای انجام پروازهای اربعین 1402، اظهار کرد: پیرو اعلام قبلی، فروش بلیت پروازهای اربعین هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از ساعت 24 امشب آغاز می‌شود.

سخنگوی ایران ایر پیش‌تر نیز با بیان این‌که فروش بلیت از طریق سایت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (iranair.com) قسمت فروش اینترنتی انجام خواهد شد، گفته بود: زائران اربعین از طریق سایت ایران به مرجع خرید هدایت می‌شوند و می‌توانند با قیمت‌های مصوب اعلام‌شده بلیت را خریداری کنند.