آمادگی فرودگاه امام برای برقراری 110 پرواز روزانه به عراق/ اعلام رضایت زائران از پروازهای اربعین- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

وی با تاکید بر تکریم زائران اربعین حسینی افزود : 10 موکب دربیرون از ترمینال سلام برای پذیرایی و رفاه حال زائران ایجاد شده است و در حدود 15 موکب نیز داخل ترمینال به مسافران و زائران سفر معنوی اربعین خدمات ارائه می کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید چلندری سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)، با اعلام رضایتمندی مسافران از عملیات اربعین بیان کرد: از دوازدهم شهریور ماه 327 پرواز تا امروز به نجف و بغداد اعزام و پذرش شده است و قریب به 40هزار مسافر جابجا شده اند.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) بیان کرد: در قسمت های مختلف ترمینال فضای استراحت برای مسافران در نظر گرفته شده است و تا این لحظه عملکرد فرودگاه امام(ره) مورد توجه و رضایت مسافران بوده است.

 وی با اعلام برنامه ریزی انجام شده برای برقراری 110 فروند پرواز به عتبات در روز از آمادگی فرودگاه امام (ره) برای افزایش پروازها خبر داد.

 وی با اشاره به اینکه شرایط خوبی در فرودگاه امام (ره) و ترمینال سلام برقرار است، یادآور شد: روزانه 70 فروند پرواز با میانگین تاخیر 60 دقیقه اعزام و پذیرش می شوند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2772430 وی افزود: از تاریخ 15 شهریور تاکنون240 پرواز انجام شده است و 27 هزار نفر ورود و خروج داشته اند.