آمار دقیق فرودگاه های عامل پروازهای اربعین هنوز اعلام نشده است- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2928284

حبیب الهی با بیان اینکه سال گذشته 20 فرودگاه دارای مجوز انجام پروازهای اربعین بودند، گفت: در زمان حاضر آمار دقیق فرودگاه های عامل اربعین 1402 اعلام نشده اما باتوجه به زیرساخت های موجود، تمامی فرودگاه های دارای مرز هوایی آماده انجام پرواز اربعین هستند.

ویبا بیان این‌که تقاضا برای پروازها به مقصد عتبات عالیات کشور عراق در ایام منتهی به اربعین امسال افزایش یافته است، گفت: در راستای اجرا مصوبات کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین کشور و به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران اربعین حسینی در مسیرهای پروازی و خدمات فرودگاهی، با ایجاد محیط فرهنگی و پر شور، به دنبال انجام بهترین عملکرد در عملیات اربعین امسال هستیم.

وی همچنین با اشاره به نقش پررنگ تمام مسئولان ستادی و فرودگاهی در اربعین امسال گفت: تمامی مسئولان شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران مانند حلقه های زنجیر متصل با یکدیگر برای تحقق اربعینی پرشور به سهم خود از هم اکنون در تلاش هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمد حبیب الهی مسئول عملیات اربعین شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران اظهار کرد: مراقبت مضاعف از برقراری پروازهای ایمن، امن و منظم، تکریم مضاعف زائران متردد از فرودگاه‌های کشور و رفع نواقص احتمالی از عملیات اعزام و پذیرش مسافران اربعین حسینی(ع) در فرودگاه‌های کشور از مهم ترین اهداف قرارگاه اربعین شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران است.

وی افزود: تمامی فرودگاه‌های عامل اربعین در سال جاری تمام سعی و کوشش خود را به منظور خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران حسینی پای کار خواهند آورد که جزئیات آن در اطلاعیه‌های بعدی قرارگاه اربعین شرکت فرودگاه‌ها اعلام خواهد شد. به زودی دستورالعمل ستاد اربعین برای اجرا هدفمند فعالیت ها در راستای خدمت رسانی بهتر به زائران امام حسین(ع) ابلاغ خواهد شد.