احتمال اعتصاب یک میلیون کارگر در انگلیس- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تسنیم

بر اساس این گزارش، در تابستان امسال اقدامات صنعتی گسترده‌ای از جمله اعتصابات بخش راه آهن انگلیس صورت گرفته است.

وی این اظهارات را در گفتگو با روسای دیگر اتحادیه‌ها در مورد متحد شدن کارگران برای تضمین بهترین توافق به نفع کارگرانی که “برای ایستادن می جنگند” بیان کرد.

وی افزود: هدف اعتصاب نیست، هدف این است که پول به دست کارگرانی برسد که کار روزانه منصفانه‌ای را انجام می دهند و انتظار حقوق روزانه منصفانه دارند.

گراهام گفت: شما ما را دارید، (اتحادیه‌های) یونیسون، جی ام بی – و در حال حاضر درباره بیش از یک میلیون کارگر صحبت می‌کنید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه انگلیسی دیلی میرور در گزارشی که روز یکشنبه منتشر شد، به نقل از رهبر یکی از اتحادیه‌های کارگری هشدار داد که بیش از یک میلیون کارگر در این کشور ممکن است برای دریافت دستمزد منصفانه در اقدامی هماهنگ در زمستان امسال دست به اعتصاب بزنند.

 


منبع: https://tn.ai/2789606

شارون گراهام، دبیر کل اتحادیه یونایت، طی اظهاراتی تأکید کرد که دستمزد پایین در طول بحران هزینه زندگی به این معنی است که کارگران باید برای مطالبه دستمزد عادلانه به اعتصاب‌ها بپیوندند.

وی همچنین گفت: اگر قرار است اقدامی انجام دهیم، بهتر است با هم آن کار را انجام دهیم. هر چه اقدام شما جمعی‌تر باشد، قوی‌تر خواهید بود.

این مقام اتحادیه کارگری در ادامه گفت: ما در تلاش هستیم تا پول را به دست کارگران برسانیم، زیرا این دولت در تلاش است تا ثروتمندان را ثروتمندتر و فقرا را فقیرتر کند. ما باید بهترین فرصت را در اختیار کارگران قرار بدهیم تا پول بیشتری در جیب خود داشته باشند تا بتوانند برای خانواده‌هایشان غذا تأمین کنند و وضعیتی مثل الان نداشته باشند. بخشی از این موضوع اتحادیه‌هایی هستند که با یکدیگر همکاری می‌کنند.

انتهای پیام/