امکان سفر با تسهیلات ارزان‌قیمت برای خانواده‌ها فراهم شد

همچنین مشاور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در امور فناوری های نوین در خصوص به‌کارگیری دانش نوین در توسعه صنعت گردشگری اظهار داشت: امروزه مدل حکمرانی در دنیا با استفاده از فناوری های نوین دچار تغییر شده و این تغییر در مدیریت و هدایت هر حوزه ای مشهود است. از این رو صنعت گردشگری در کشور ما نیز بواسطه فناوری های نوین دچار تحول جدی شده و ساختار های گذشته در آن پاسخگو نیست.

حسام محمودی یک فعال حوزه خدمات هوایی و جهانگردی نیز ارائه خدمات گردشگری در بستر اپلیکیشن ها را اقدامی موثر در ترغیب تقاضا و تقویت بازار رقابتی در این حوزه دانست و گفت: با پیشرفت رسانه های نوین ارتباطی، رسانه های مکتوب مانند گذشته کارایی لازم را برای بازاریابی در صنف آژانس ها و تورهای گردشگری ندارند از این رو برنامه های فعال در این حوزه می توانند بهترین ویترین برای نمایش خدمات و جذب مشتری باشند.

محمدرضا پارسا فرد گفت: تأکید وزات خانه در این زمینه حمایت از هر دو بخش عرضه و تقاضا بود و ما نیز در تامین این خواسته تمرکز خود را بر تقاضا قرار دادیم، چراکه با حمایت از این بخش به طور غیر مسقیم حمایت از بخش عرضه نیز صورت می گیرد.

مدیر ارشد واحد تجاری خانواده و سبک زندگی تاپ در تشریح ویژگی های این خدمت جدید با عنوان «بازارگاه سفر تاپ» توضیح داد: این بازارگاه خدمتی است در راستای تسهیل سفر خانواده‌ها و رونق حوزه گردشگری و طرح تسهیلات خانواده پرشور پارسیان که در اقدامی مشترک میان بانک پارسیان و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی جهت تسهیل خرید در این بازارگاه عرضه شده است.

وی با بیان این که اپلیکیشن تاپ یکی از ۱۴ شرکت دانش بنیان مورد توجه و طرف همکاری وزارت خانه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در حوزه صنعت گردشگری و صنایع وابسته به آن است گفت: یکی از مزیت های رقابتی در تاپ نسبت به سایر رقبا نوع مدیریت است، چراکه این مجموعه بر ارتباط و تعامل دو سویه میان بخش خصوصی و دولتی به‌منظور تسهیل و تکمیل خدمت رسانی به مردم تاکید دارد.

بانک پارسیان با نگاه مسئولیت اجتماعی سودآوری را دنبال می کند

وی تاکید کرد: بانک پارسیان همواره بحث سودآوری را با نگاه مسئولیت اجتماعی دنبال می کند و سعی دارد تا نقش خود را بعنوان یک نهاد مالی در بحث های اجتماعی کشور پررنگ و مطلوب ایفا کند.

«بازارگاه گردشگری» تاپ با سایر اپلیکیشن های خدمات سفر متمایز است

وی با بیان این که در مرحله اول اجرای این طرح خدمات «بازارگاه گردشگری» به کارکنان سازمان‌ها، ارگان ها و شرکت های دارای حداقل ۱۰۰ نفر پرسنل ارائه می شود اظهار داشت: با وجود بیش از ۱۲ میلیون کاربر در اپلیکیشن تاپ این فرصت بی نظیر برای آژانس های مسافرتی فراهم است تا خدمات خود را برای مشتریان به نمایش بگذارند. تاپ با عدم تصدی‌گری قصد دارد بستری مناسب برای ارائه خدمات آژانس های خدمات مسافرتی ایجاد کند.

احمد خورشید سوار با بیان این که قاعدتا میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی نیز در مدل حکمرانی جدید جایگاه خود را تبیین کرده است گفت: به‌کارگیری و استفاده از فناوری های جدید و خلاقانه در جایگاه رگولاتور و نه به‌عنوان عاملیت انجام امور از اولویت های جدی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی است.

وی با اشاره به این که اپلیکیش تاپ به پشتوانگی بانک پارسیان از یک زنجیره کامل خدماتی از قبیل تجارت الکترونیک، خدمات اعتباری و غیره …. برخوردار است گفت: با توجه به چنین شرایطی امکان خدمات دهی به هر دو بخش عرضه و تقاضا در «بازارگاه گردشگری» به شکلی مطلوب فراهم است و به نوعی وجه تمایز تاپ در ارائه خدمات در حوزه سفر در مقایسه با سایر اپلیکیشن ها در این موارد است.

وی همچنین تامین سودآوری بانک در ورود به این حوزه را از گردش مالی حاصل میان مشتریان عنوان کرد و افزود: حتما از منافع مربوطه در راستای ارتقا خدمات استفاده خواهیم کرد.
مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان در ادامه تصریح کرد: با بررسی هایی که انجام دادیم، مشخص شد سه حوزه تامین مایحتاج عمومی زندگی، تامین لوازم خانگی و امکان سفر در شرایط فعلی اقتصاد کشور برای مردم حائز اهمیت است از این رو بانک پارسیان در نظر دارد در تامین این موارد تسهیلات با نرخ ترجیحی را به مشتریان و هم میهنان عرضه کند که در مرحله اول تسهیل سفر ارزان برای خانواده ها با عنوان تسهیلات خانواده پرشور پارسیان در دستور کار قرارداد.

گفتنی است سوپر «اپلیکیشن تاپ» یک مرجع کامل خدمات فین تک و پرداخت و همچنین خدمات مالی و اعتباری، بازار سرمایه و ارائه کننده بهینه‌ترین و جدیدترین ابرازهای حوزه پرداخت در کشور است. این مجموعه یکی از شرکت های بانک پارسیان است که ارائه کننده بیش از ۷۰ خدمات کاربردی مبتنی بر سیستم تلفن همراه هوشمند است.


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1730710/%D8%A7%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B3%D9%87%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%A7%D9%86-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%85-%D8%B4%D8%AF

نیک، ویژگی های «بازارگاه گردشگری» در راستای تسهیل سفر، توسعه و رونق صنعت گردشگری در کشور را اثر گذار دانست وگفت: آژانس هایی در این بستر می توانند حضور داشته باشند که در یک بازار رقابتی از قیمت مناسب، کیفیت بالا و تنوع در ارائه خدمات تور، بلیت و هتل برخوردار باشند.

یکی از مزیت های رقابتی در تاپ نسبت به سایر رقبا نوع مدیریت است

شایان ذکر است، سازمان هایی که درخواست تسهیلات را برای کارکنان خود دارند و آژانس های مسافرتی که خواهان مشارکت در طرح هستند جهت کسب اطلاعات لازم می توانند از طریق وب سایت top.ir و یا با شماره ۰۲۱۹۲۰۰۲۳۱۸ تماس بگیرند.

مشاور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در امور فناوری های نوین با اشاره به سابقه همکاری این وزارت خانه با اپلیکیشن تاپ در گذشته عنوان کرد: به تازگی نیز طی یک فعالیت مشترک ذیل تبصره ۱۸ این امکان فراهم شد تا با راه اندازی «بازارگاه گردشگری» در بستر این اپلیکیشن بتوانیم با تحریک تقاضا و ارائه تسهیلات در راستای اجرای سیاست سفر ارزان قیمت در کشور اقدام موثری انجام پذیرد.

همچنین مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان نیز در آیین رونمایی از «بازارگاه گردشگری» اپلیکیشن تاپ اظهار داشت: بحث حمایت بانک پارسیان از حوزه گردشگری از سال ۹۷ و طی جلسات و دیدارهایی که مدیر عامل بانک با وزیر و مسئولان ارشد وزارت خانه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داشت کلید خورد، ضمن این که در برنامه بازاریابی بانک گردشگری حوزه جذابی بود.

پارسا فرد، حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از محل منابع حمایتی و همچنین منابع مالی که بانک پارسیان در جهت پرداخت تسهیلات سفر تخصیص داده است را یک امکان فوق العاده برای متقاضیان «بازارگاه گردشگری» در استفاده از تسهیلات با نرخ ترجیحی عنوان کرد و گفت: در مراحل بعدی امکان بهره‌مندی از این خدمات برای تمامی افراد حقیقی که احراز هویت شده و مشتری بانک باشند فراهم خواهد شد.

وی تمایز ارائه خدمات سفر در سوپر اپلیکیشن تاپ را با سایر موارد مشابه در پشتوانه قوی، تعداد کاربر و تسهیلات در نظر گرفته شده با کارمزد بسیار پایین برای انجام سفر عنوان کرد و گفت: در شرایط گرانی و تورم فعلی امکان سفر برای خانواده ها بخصوص طبقات متوسط و کم درآمد فراهم نیست از این رو تسهیلاتی که در «بازارگاه گردشگری» اپلیکیشن تاپ دیده شده است علاوه بر افزایش تقاضا بر تقویت صنعت گردشگری و رونق کسب و کار صنوف وابسته به آن نیز اثر گذار خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان، در این مراسم احمد خورشیدسوار مشاور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در امور فناوری‌های نوین، محمدرضا پارسا فرد مدیر بازاریابی و توسعه کسب و کار بانک پارسیان، بهرام هنرپرور مدیر روابط عمومی بانک، حامد نیک مدیر ارشد واحد تجاری خانواده و سبک زندگی تاپ و همچنین برخی مدیران ارشد تجارت الکترونیک پارسیان و رئیس و اعضای انجمن دفاتر خدمات مسافرتی کشور حضور داشتند.

«بازارگاه گردشگری سفرهای تاپ» کمکی در تسهیل سفر خانواده

وی افزود: از این رو سعی کردیم تسهیل‌گر فضاهای استارت آپی، دانش بنیان و خلاق باشیم و بخشی از برنامه و اهداف خود را در این بستر پیش ببریم.

حامد نیک گفت: این امکان در «بازارگاه گردشگری تاپ» فراهم شده تا با استفاده از تسهیلات تا سقف ۳۰ میلیون تومانی با شرایط بازپرداخت یکساله و سود ۴ درصد کمکی برای تامین هزینه های سفر و نیازهای رفاهی خانواده فراهم شود.