ایران و عربستان در مسیر تعاملات اقتصادی به جمع بندی های خوبی خواهند رسید- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

خاندوزی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار شرق الاوسط در خصوص راهکارهای برون رفت از چالش هایی که جهان هم اینک با آنها مواجه است گفت : بعد از بحران جهانی کرونا و تبعات آن ، کشور ها آموختند که تعاملات اقتصادی بیشتری داشته باشند .

وزیر اقتصاد خاطرنشان کرد : دستور کار دولت جمهوری اسلامی ایران و پیشنهاد ما نیز برای غلبه بر این بحران ها استفاده از تبادل فناوری بین کشورهای اسلامی و گسترش تعاملات اقتصادی بین کشورهای جهان و به ویژه منطقه است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2894020

وی افزود : سیاست دولت جدید ایران توسعه ارتباطات با همسایگان و کشورهای عربی است ما از هر موضوعی که سبب روابط نزدیکتر با همسایگان و کشورهای عربی و توسعه این روابط به شکلی متمایز باشد، از جمله تحکیم روابط استقبال می کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید احسان خاندوزی که برای شرکت در اجلاس سالیانه بانک توسعه اسلامی در جده به سر می برد در حاشیه این اجلاس در مصاحبه با روزنامه شرق الاوسط گفت : در حاشیه اجلاس با وزیر امور اقتصادی عربستان سعودی ملاقات خواهم کرد و معتقدم ایران و عربستان در مسیر تعاملات و مناسبات اقتصادی به جمع بندی های خوبی خواهند رسید .