این ترفندها دکوراسیون خانه را اعیانی نشان می دهد

یک پتو روی کاناپه نه تنها نشانه بهم ریختگی خانه و بدسلیقگی صاحب خانه نیست بلکه قرار دادن یک پتوی زیبا، بسیار کاربردی هم هست. همچنین حالتی لاکچری به منزل شما خواهد داد. شما می‌توانید این پتوها را در طرح‌ها و رنگ‌های دلخواه خود تهیه کنید و برای ارتقای دکوراسیون خانه خود به‌کار ببرید.

گیاهان و گلدان‌ها

صندلی‌ها تنها وسایلی برای نشستن نیستند بلکه به‌عنوان یکی از اجزای مهم و اثرگذار در دکوراسیون منزل نیز شناخته می‌شوند. پس اگر تعدادی صندلی در آشپزخانه، اتاق‌ها و نشیمن منزل خود دارید تنها به چشم یک وسیله کاربردی به آن‌ها نگاه نکنید و سعی کنید با ایجاد تغییراتی در ظاهر این صندلی‌ها دکوراسیون خانه خود را گران قیمت‌تر نشان دهید. اگر صندلی‌های مورد استفاده شما از نوع ساده و بدون پوشش و پارچه هستند با یک تغییر ساده و کوچک می‌توانید ظاهر آن‌ها را زیباتر و گران قیمت‌تر نشان دهید.

قرار دادن یک پتوی نرم و زیبا

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ در این مطلب بیان ترفندهای گران نشان دادن دکور منزل می‌پردازیم. با اجرای این ایده‌ها می‌توانید دکوراسیون خانه خود را از آن چیزی که هست گران قیمت‌تر و سطح بالاتر نشان دهید.

بیشتر مردم عادت دارند تمام سطوح و دیوارهای منزل را با یک نوع رنگ یا یک نوع کاغذ دیواری پوشش دهند. این کار یک ایراد بزرگ دارد و آن این است که فضای منزل شما را تخت و کوچک و بدون عمق نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید دکوراسیون خانه عمق پیدا کند باید کمی خلاقیت به خرج بدهید. از کاغذ دیواری‌های طرح‌دار در قسمت‌هایی از منزل مثل اتاق نشیمن، ستون‌ها و یا آشپزخانه می‌تواند چنین اثری داشته باشد و با ایجاد کردن عمق و بافت در دکوراسیون خانه باعث شود که فضای منزل شما به همراه وسایل و تزئینات آن، گران قیمت، سطح بالا و لوکس به‌نظر برسد.


استفاده از کاور روی صندلی‌ها

شاید کمتر کسی از این نکته آگاه باشد. خانه‌ای که با گیاهان و گلدا‌ن‌های سبز و زیبا تزئین شده است بسیار لوکس‌تر و گران قیمت‌تر از خانه‌ای به‌نظر می‌رسد که فاقد این تزئینات گیاهی است. گیاهانی با برگ سبز که در گلدان‌های شیک و زیبا قرار گرفته‌اند هر فضایی را زیباتر و دلنشین‌تر می‌کنند بدون آن که هزینه زیادی را به شما تحمیل کنند. برای آشنایی بیشتر با گیاهان آپارتمانی به مطلب کدام گیاهان آپارتمانی در آب رشد می‌کنند سر بزنید.

استفاده از اشیای تزئینی و مجسمه‌

همه می‌دانند که دکوراسیون هیچ منزلی بدون استفاده از لوازم تزئینی مثل گلدان‌های دکوری، مجسمه و غیره کامل نیست. راه‌های مختلفی برای اضافه کردن این اجزا به دکوراسیون منزل وجود دارد. شما می‌توانید یک شی دکوری را به‌طور پراکنده در بخش‌های مختلف جا دهید.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-237/692988-%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D9%81%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%86%D8%B4%D8%A7%D9%86-%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D8%AF

داشتن یک خانه شیک و زیبا بدون هزینه‌های زیاد هم امکان پذیر است چون همه چیزهایی که باعث گران شدن و شیک شدن فضای خانه شما می‌شوند لزوما گران قیمت نیستند.

استفاده از کاغذ دیواری طرح‌دار