این کراس‌اور چینی شکل پورشه است!/عکس

امیرمسعود عابدین: سانگ L به عنوان یک SUV سایز متوسط شناخته و بر اساس پلتفرم الکترونیکی BYD ۳.۰، ساخته شده است. این خودرو در مقایسه با تسلا مدل Y، حدودا ۹۰ میلی‌متر طولانی‌تر، ۲۹ میلی‌متر عریض‌تر، ۶۴ میلی‌متر کوتاه‌تر و ۴۰ میلی‌متر در فاصله بین دو محور طولانی‌تر است.

227227


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1800944/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%88%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

در قسمت پشتی، چراغ متصل سانگ L، شباهت بسیاری به محصولات پورشه دارد.عناصری مثل اسپویلر بالایی و همچنین خروجی هوای کناری، اسپرت بودن خودرو را بیشتر نشان می‌دهند.شکل و فرم بدنه، مانند یک کراس‌اور کوپه به نظر می‌رسد.

به گفته این خودروساز، این خودرو از جدیدترین زبان طراحی Dragon Face سری Dynasty استفاده می‌کند. نمای جلویی، همان طراحی تند و تیز و باریک چراغ‌های جلو را دارد. در قسمت پایینی سپر، طراحی رادیکالی ورودی هوا جلب توجه و جذابیت دارد.

این کراس‌اور چینی شکل پورشه است!/عکس

باتری سانگ L از فناوری CTB بهره می‌برد و مجهز به سیستم Cloud Chariot BYD برای کنترل بدنه و سیستم چهار چرخ محرک الکتریکی هوشمند است.
بیشتر بخوانید:

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.

این کراس‌اور چینی شکل پورشه است!/عکس

این کراس‌اور چینی شکل پورشه است!/عکس

طراحی خمیده و همچنین خطوط شکسته، به خوبی در نمای جانبی خودرو با هم تلفیق شده‌اند. آینه‌های جانبی دیجیتال در مدل مفهومی، به آینه‌های معمولی تغییر یافته‌اند. رینگ‌های ستاره‌ای، به زیبایی این قسمت افزوده‌اند.

این کراس‌اور چینی شکل پورشه است!/عکس

انتظار می‌رود Song L در سه ماهه چهارم امسال عرضه شود و قیمت آن ممکن است از حدود ۲۷۶۰۰ دلار شروع شود. تسلا مدل Y، از رقبای این خودرو محسوب می‌شود. در حال حاضر، جزئیات فضای داخلی و پیشرانه هنوز اعلام نشده است.