بازار رمزارز سرخ‌پوش شد – خبرآنلاین

بازار رمزارز سرخ‌پوش شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیت کوین با کاهش نوسانات بازار در روز شنبه، پایان هفته را در زیر مرز ۲۸۰۰۰ دلار شروع کرد. پس از بالاترین سطح ۲۸۲۰۸.۲۱ دلار در روز جمعه، بیت‌کوین در اوایل روز گذشته به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی ۲۷۰۳۹.۲۷ دلار رسید.

اتریوم نیز برای شروع آخر هفته کاهش یافت، زیرا قیمت ها از بالاترین سطح هفت ماهه اخیر افت کردند. اتریوم در جلسه روز گذشته به پایین ترین سطح خود در ۱۷۳۰.۳۵ دلار سقوط کرد که یک روز پس از رسیدن به بالاترین قیمت ۱۷۹۱.۱۴ دلار بود. این حرکت اتریوم را به کف بلندمدت خود با قیمت ۱۷۳۰ دلار رساند.

بازار رمزارز سرخ‌پوش شد

در نتیجه این حرکت، بیت کوین با یک کف در سطح ۲۷۰۵۰ دلار برخورد کرد، با این حال گاوها تاکنون شکست زیر این نقطه را رد کرده اند.

۲۲۳۲۲۷


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1747465/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D8%AE-%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%B4%D8%AF

به طور کلی، بیت کوین از پایین ترین سطح قبلی خود بازگشته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۲۷۴۷۵.۱۵ دلار معامله می شود.

با نگاهی به نمودار، فروش روز گذشته در حالی رخ داد که شاخص قدرت نسبی به پایین‌تر از یک طبقه خودش، در نقطه ۶۵.۰۰ سقوط کرد. در زمان نوشتن این مطلب، شاخص اکنون در سطح ۶۲.۷۵ است و نقطه حمایت قابل مشاهده بعدی در علامت ۶۰.۰۰ است.

این کاهش اخیر قیمت، شاخص قدرت نسبی اتریوم را با ۵۵.۳۹ به پایین ترین حد خود در دو هفته اخیر رساند.