باکو

۳

۲ تخته

۲۰٬۲۰۰٬۰۰۰


نوع اتاق

۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰


درجه هتل

به گزارش اقتصاد آنلاین، باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و بزرگترین شهر منطقه قفقاز به شمار می‌رود. این شهر با شمایل اروپایی و ترکیب متناسبش از بافت سنتی و فضای مدرن، مقصد جذابی برای سفر به شمار می‌رود. ضمن این که این شهر فاصله چندانی با کشور ما ندارد و بسیاری از توریست ها مسیر زمینی را برای سفر به آن انتخاب می‌کنند.

قیمت تور هوایی باکو آذربایجان ( شب / مهر ماه ۱۴۰۱)


۳۶٬۸۰۰٬۰۰۰


۳

این در حالی است که هتل Bolvard Side برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲۰٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۲۳٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

۱ تخته

۲ تخته

۳

۴


۵

۲ تخته

Shah Palace

Hyatt Regency Baku

۳۳٬۸۰۰٬۰۰۰


۴

۱ تخته

Hilton Baku

۳

۴

۲۵٬۹۰۰٬۰۰۰


۲۵٬۵۰۰٬۰۰۰


Shah Palace

۱ تخته

Rich

۲۳٬۳۰۰٬۰۰۰

منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-87/674719-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D9%88

۵

۲ تخته

۳

Hilton Baku

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.


Qafqaz

۳

۱ تخته

۲۰٬۸۰۰٬۰۰۰

۱ تخته

۴

کشور آذربایجان از جمله کشورهایی است که هم در قاره آسیا و هم در قاره اروپا قرار دارند و تنها متعلق به یک قاره نیستند. باکو، پایتخت و بزرگترین شهر آن، وسعتی در حدود ۲۱۳۰ کیلومتر مربع دارد و پذیرای جمعیتی برابر با ۲۳۰۰۰۰۰ نفر است.

Qafqaz

۱ تخته

۲ تخته

Hyatt Regency Baku

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی، برای 7 شب سفر رفت و برگشت هوایی به باکو و اقامت در هتل Hilton Baku قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳۶٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۵۴٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان اعلام شده است.

Bolvard Side

قیمت (هرنفر / تومان)


۳۲٬۳۰۰٬۰۰۰

Bolvard Side

۵۴٬۶۰۰٬۰۰۰

۲۱٬۱۰۰٬۰۰۰

Rich

۲۵٬۷۰۰٬۰۰۰

هتل