باکو

۲۴٬۰۰۰٬۰۰۰


۲۱٬۱۰۰٬۰۰۰


Rich

۲۰٬۲۰۰٬۰۰۰


Bolvard Side

Qafqaz

۳

Hilton Baku

۱ تخته

۲۵٬۵۰۰٬۰۰۰


۱ تخته

Shah Palace

۳

۱ تخته

۵۴٬۶۰۰٬۰۰۰


۲ تخته

۲ تخته

Hilton Baku

۳۶٬۸۰۰٬۰۰۰


۱ تخته

قیمت (هرنفر / تومان)


۴

۱ تخته

۳

نوع اتاق

Hyatt Regency Baku

لازم به ذکر است قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.
۵

۲۳٬۳۰۰٬۰۰۰


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D8%B4%DA%AF%D8%B1%DB%8C-87/674719-%D8%A8%D8%A7%DA%A9%D9%88

۲ تخته

۲ تخته

کشور آذربایجان از جمله کشورهایی است که هم در قاره آسیا و هم در قاره اروپا قرار دارند و تنها متعلق به یک قاره نیستند. باکو، پایتخت و بزرگترین شهر آن، وسعتی در حدود ۲۱۳۰ کیلومتر مربع دارد و پذیرای جمعیتی برابر با ۲۳۰۰۰۰۰ نفر است.

۳

هتل

Bolvard Side

این در حالی است که هتل Bolvard Side برای همین مدت اقامت قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ ۲۰٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته را مبلغ۲۳٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان تعیین کرده است.

۴


۴

۳۲٬۳۰۰٬۰۰۰


Shah Palace

۳۳٬۸۰۰٬۰۰۰


۱ تخته

به گزارش اقتصاد آنلاین، باکو پایتخت کشور جمهوری آذربایجان است و بزرگترین شهر منطقه قفقاز به شمار می‌رود. این شهر با شمایل اروپایی و ترکیب متناسبش از بافت سنتی و فضای مدرن، مقصد جذابی برای سفر به شمار می‌رود. ضمن این که این شهر فاصله چندانی با کشور ما ندارد و بسیاری از توریست ها مسیر زمینی را برای سفر به آن انتخاب می‌کنند.

قیمت تور هوایی باکو آذربایجان ( شب / مهر ماه ۱۴۰۱)


۲۵٬۷۰۰٬۰۰۰


۳

Rich

۲ تخته

Hyatt Regency Baku

Qafqaz

درجه هتل

۲۵٬۹۰۰٬۰۰۰


۵

۳

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی، برای 7 شب سفر رفت و برگشت هوایی به باکو و اقامت در هتل Hilton Baku قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ ۳۶٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۵۴٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان اعلام شده است.

۲۰٬۸۰۰٬۰۰۰


۴