با کوچکترین خودروی هوندا آشنا شوید/عکس

درهای عقب مانند یک مینی ون باز می‌شوند.

با کوچکترین خودروی هوندا آشنا شوید/عکس

خودروهای Kei، بخش قابل توجهی از صنعت خودرو در بازار ژاپن هستند.آنها ۳۴.۱ درصد از بازار را در سال ۲۰۰۲ در اختیار داشتند که معادل ۱.۱۷ میلیون دستگاه خودرو بود. N-Box در سال گذشته با فروش ۲۰۲۲۰۰ دستگاهی، محبوب‌ترین مدل در این بخش بود.

با کوچکترین خودروی هوندا آشنا شوید/عکس

با کوچکترین خودروی هوندا آشنا شوید/عکس

کابین N-Box دارای یک نمایشگر کیلومترشمار ۷.۰ اینچی و یک صفحه نمایش ۹.۰ اینچی اطلاعات- سرگرمی است. N-Box Custom با تودوزی چرمی در دسترس است.

امیرمسعود عابدین: نسل اول هوندا N-Box در سال ۲۰۱۱ در ژاپن به فروش رسید.این خودروساز نسل سوم N-Box را پیش از آغاز تحویل در پاییز امسال، در ژاپن به نمایش گذاشت.این شرکت در ماه آگوست شروع به دریافت سفارشات می‌کند، اما قیمت آن هنوز در دسترس نیست.

در پکیج Coordination Style علاوه بر رینگ‌های آلومینیومی مشکی، ادوات کرومی تیره را به جلوپنجره و اطراف پلاک عقب اضافه می‌کند.

با کوچکترین خودروی هوندا آشنا شوید/عکس

تمام نسخه‌های N-Box با دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ محرک در دسترس هستند.موتورهای تنفس طبیعی و توربوشارژ در این خودرو حضور خواهند داشت.کلاس خودروی kei در ژاپن، این خودروها را به ۶۳ اسب‌بخار قدرت و حجم موتور ۶۶۰ سی‌سی محدود می‌کند.

بیشتر بخوانید:

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در خبرآنلاین مراجعه کنید.


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1797407/%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%87%D9%88%D9%86%D8%AF%D8%A7-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

هوندا هنوز ابعاد N-Box جدید را مشخص نکرده است، اما ادعا می‌کند N-Box بزرگترین فضای داخلی را در کلاس خود دارد.صندلی‌های عقب به صورت صاف تا می‌شوند تا فضای بار بیشتری در کابین فراهم شود.

خریداران می‌توانند به جای چراغ‌های دایره‌ای کوچک در مدل استاندارد، تریم N-Box سفارشی را با جلوپنجره شش ضلعی و چراغ مربعی مدرن‌تری ارتقا دهند.تریم بالاتر به‌جای رنگ قرمز، به‌صورت استاندارد با چراغ‌های LED و چراغ‌های عقب شفاف ارائه می‌شود.

با کوچکترین خودروی هوندا آشنا شوید/عکس

مانند دو نسل قبلی، جدیدترین نسل N-Box همچنان جعبه‌ای است.در حال حاضر، حتی چراغ های جلو نیز دارای شکلی مربعی هستند.در پکیج Fashion Style، علاوه بر قاب دور چرخ همرنگ بدنه، عناصر سفید رنگی به آینه و دستگیره درها را اضافه می‌شود.