با ۵۰۰ میلیون پول پیش، کجای تهران خانه اجاره کنیم؟

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.
اجاره خانه با ۵۰۰ میلیون رهن
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
ولنجک ۱۰۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۰ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۵۵٬۰۰۰٬۰۰۰
فرمانیه ۶۰ ۱خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۱٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۸۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۵ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰
مرزداران ۱۴۵ ۳خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
جمالزاده ۹۲ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۲‍ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰
فاطمی ۷۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۱ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۱۱۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۴۰۰ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۱٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی ۷۱ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور،انباری ۱۳۹۷ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۶٬۰۰۰٬۰۰۰

در این گزارش اجاره یک واحد ۶۰  تا ۱۴۵ متری در تمام منطقه های تهران را بررسی کرده ایم و اگر ۵۰۰ میلیون تومان برای رهن اولیه در نظر گرفته اید و برای اجاره بهای ماهیانه محدودیت هایی دارید به سراغ خانه های شمال و غرب شهر نروید.

در صورتی که قصد اجاره خانه با این مبلغ در شمال تهران را دارید با ۵۵ میلیون تومان اجاره بهای ماهیانه در منطقه ولنجک می توانید یک واحد ۱۰۰ متری ۱۲ سال ساخت را اجاره کنید.

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرقی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86-10/726563-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%BE%D9%88%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85

از این رو جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای اجاره یک واحد ۶۰ تا ۱۴۵ متری در تمام مناطق تهران با امکانات متفاوت و با بودجه ۵۰۰ میلیون تومان برای رهن اولیه کجا می توانید گزینه ایده آل خود را پیدا کنید.

در مرکز و خیابان جمالزاده به بودجه ماهیانه ۱۴ میلیون تومان نیازمند هستید تا یکم آپارتمان نوساز ۹۲ متری اجاره کنید.

اگر غرب تهران را زیر نظر گرفته اید برای اجاره  یک واحد ۸۰ متری در سعادت آباد که ۷ سال ساخت است باید ماهانه ۳۰ میلیون تومان پرداخت کنید.

در شرق تهران کمی مبالغ کمی قابل تحمل تر هستند و در خیابان پیروزی یک آپارتمان ۷۱ متری ۵ سال ساخت به اجاره بهای ماهیانه ۶ میلیون تومان نیازمند است.

به گزارش اقتصاد آنلاین،اگر برای رهن اولیه خانه در تهران فقط ۵۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته اید اصلا نگران نباشید. با این مبلغ خانه هایی با متراژ مختلف و پرداخت اجاره بهای ماهیانه با مبالغ متفاوت در تمام نقاط پایتخت می توانید یک واحد اجاره کنید.