برق متروی پرند به صورت پایدار تأمین می شود/ برنامه ریزی برای گذر بدون خاموشی از زمستان- اخبار نفت و انرژی – اخبار اقتصادی تسنیم

وی در پاسخ به سوالی در خصوص تأمین برق متروی پرند گفت: روز گذشته درباره مترو پرند جلسه ای با استاندار تهران برگزار شد و نیز با مسولان مربوط از سال گذشته در این خصوص مذاکره داشته ایم.

وی افزود: در خصوص تامین مالی اتفاقات خوبی افتاده و تامین برق اولیه انجام شده است تا مترو بتواند خدمت‌رسانی داشته باشد؛ در این خصوص تا قبل از اوج بار سال آینده تقویت پست انجام می‌شود که برق مطمئن و پایداری برای مترو پرند تامین شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران خاطرنشان کرد: از سال گذشته نشست‌هایی داشتیم و باید برای تامین برق متروی پرند، تقویتی را می‌بایست در یکی از پشت‌های انتقال آن منطقه انجام دهیم.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2959495

قراگوزلو با اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای تأمین برق پایدار در نیمه دوم سال، اذعان داشت: برای زمستان امسال برنامه ریزی خوبی صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران تصریح کرد: برنامه ریزی شده تا زمستان هم بدون خاموشی برای مشترکان خانگی و صنعتی سپری شود.

وی ادامه داد: ذخیره سازی سوخت به خوبی تاکنون انجام شده و این امر تا آذرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حبیب قراگوزلو، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تابستان امسال تابستان بسیار سخت و گرمی بود و تا امروز کم و بیش، گرمای تابستانه ادامه داشت.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای تهران از همکاری خوب صنایع تهران با صنعت برق در فاصله ابتدای خرداد تاکنون خبر داد و گفت: مدیریت مصرف به‌خوبی در بخش صنعت اعمال شد.

وی افزود: تابستان امسال برق پایدار برای مشترکان تامین شد و برخی خاموشی های جزئی داشتیم که به دلیل برخی حوادث طبیعی بود که در اسرع وقت رسیدگی شد.

قراگوزلو با بیان اینکه “با وجود این گرما تامین برق به خوبی انجام شد”، گفت: تابستان امسال هم بدون اعمال خاموشی برنامه ریزی شده در بخش خانگی سپری شد.