#بهترین اتاق فرارهای تهران Explore Tumblr Posts and Blogs-آل اسکیپ

#بهترین اتاق فرارهای تهران Explore Tumblr Posts and Blogs-آل اسکیپ

اسکیپ ویژن از دیگر اتاق فرارهای تهران که با استقبال خوبی مواجه شده است می توان به اسکیپ ویژن اشاره نمود. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز نموده و سه سناریو مهیج و ترسناک را در محیطی دوستانه فراهم کرده اند. سومین اسکیپ روم معروف تهران،اتاق فرار سوخانوفکامی باشد کهدر مجموعه ایکس اسکیپ و منطقه شریعتی قرار دارد.

در پی بازجویی های انجام شده از سارق، کارآگاه پارکر به حقایق جدیدی از آن خانه دست پیدا کرده و تیم تحقیقاتی خود را برای بررسی دقیق تر به آنجا می Escape Room فرستد. پرونده مختومه خودکشی دوباره به جریان افتاده و اکنون همه چیز به شما، تیم تحقیقاتی آقای پارکر بستگی دارد… آیا می توانید به راز خانه آقای درو پی ببرید…؟ آدرس این اتاق فرار بی نظیر در اتوبان باقری، تقاطع اتوبان زین الدین، بلوار مطهری، کوچه سوم شرقی و پلاک 5 قرار دارد.

  • برای شرکت در این بازی باید حداقل تجربه 5 بازی را داشته باشید و حداقل 17 سال سن داشته باشید.
  • اگر در بازی های اتاق فرار شرکت کرده باشید، حتما میدانید که سرنخ های پنهان شده در اسکیپ روم ها، در جاهای مختلفی جایگذاری میشوند که تنها با دقت و خوب نگاه کردن و نگذشتن از جزئیات و چیزهای کوچک می توان آنها را پیدا نمود.
  • اتاق فرار السا در حال حاضر (اردیبهشت 1401) هزینه ورودی معادل 90 هزار تومان داشته و در آدرس خیابان هنگام، چهار راه استقلال، خیابان استقلال پلاک 406 قرار دارد.
  • شما و گروهی از دوستانتان توسط تیم تحقیق بر روی این بیماری در خانه ای به دور از شهر زندانی شده اید و قرار است داروهای ضد طاعون بر روی شما آزمایش شود.
  • با توجه به تعداد زیاد اسکیپ روم های تهران و تفاوت هایی که از نظر سناریو، امکانات و شرایط، ژانر بازی و همچنین موقعیت مکانی آنها وجود دارد، در ادامه لیستی کامل از بهترین اتاق فرار ها را ارائه خواهیم داد.

اتاق فرارهای کرج می توانند یکی از انتخاب های عالی برای کسب تجربه های تازه و سپری کردن لحظات هیجان انگیز باشد. با توجه به استقبال بسیار زیادی که از بازی اتاق فرار در تمام دنیا بوجود آمده است، در شهرهای مختلف کشورمان از جمله کرج نیز شاهد روی کار آمدن مجموعه های متنوعی از این بازی هستیم. هر یک از این مجموعه ها دارای ویژگی های مختلفی بوده و در برخی قوانین و محدودیت های خاصی اعمال میشود. اسکیپ ویژن در ادامه بهترین و پرطرفدارترین اسکیپ روم های کرج را به همراه آدرس، تلفن و وبسایت معرفی و بازی های آنها را بررسی خواهد کرد. این بازی از معدود اتاق فرارهای تهران در منطقه نازی آباد بوده که مورد توجه اغلب گردشگران قرار گرفته است. آدرس دقیق این اتاق فرار تهران خیابان رجایی، خیابان اکبر مشهدی کوچه خدابنده است.

جاهای دیدنی تهران، روایتی از تاریخ و مدرنیته

حالا ادوارد بعد از گذشت چند سال از شما که یک گروه جن گیر هستید، درخواست کرده که به عمارت آیزاک رفته و توماس رو از شر جن درونش رها کنید. نوع دیگری از این قفل ها دارای رمزهایی می باشند که از مجموعه ای از حروف تشکیل شده اند. قفل های حروفی مانند قفل های عددی اتاق فرار بوده و باید بتوانید حروف را از بخش های مختلف بازی و با حل کردن معماها حدس بزنید و از چپ به راست با چرخاندن حلقه های روی قفل، حروف مورد نظر روی شیار قرار گیرند. توجه داشته باشید که بعد از تنظیم رمز اگر قفل باز نشد، حلقه بالا و پایین قفل را همزمان فشار دهید تا باز شود.

هزینه بلیط برای هر نفر 70 هزار تومان است و آدرس این مجموعه بی نظیر، پیروزی، خ 5 نیرو هوایی، بالاتر از فلکه دوم نیروهوایی، خ 4/37 می باشد. پس از آن که به ترسناک ترین داستان های تخیلی و ترسناک در اتاق فرار تهران پرداختیم، وقت آن است که کمی به اتاق فرارهای هیجان انگیز رسیدگی کنیم و بهترین اتاق فرار تهران در این ژانر را به شما معرفی کنیم. پس اگر قصد دارید از سفر ماجراجویانه خود آدرنالین خونتان را بالا ببرید با ما همراه باشید.

اطلاعات تماس0219xxx37

این مجموعه در آدرس افسریه، اتوبان بسیج، خیابان خاتم الانبیا قرار گرفته و بین 3 تا 11 نفر می توانند با پرداخت هزینه 130 هزار تومانی با شما هم بازی شوند. این اتاق فرار شما را به خیابان های سینا و سی تیر تهران در سال 1338 باز می گرداند. فردی به نام آغابابا دارای بیماری اسکیزوفرنی بوده و در تیمارستان روزه خیابان سینا بستری است. اما خبر عجیب این که در سال 1346 که آغابابا از تیمارستان فرار می کند، خبر دزدیده شدن نوزادی 10 روزه در اخبار منتشر می شود. شما در این شرایط باید سعی کنید بدون اینکه آسیبی ببینید، سرنخی برای پیدا شدن این نوزاد به دست آورید. اگر به دزدی از یک بانک علاقه دارید و فیلم‌های دزدان مسلح بانک‌ها شما را به وجد می‌آورد، این اتاق فرار معمایی برای شماست.

دسته بندی بر اساس شهر

هزینه ورودی این بازی دشوار، 100 هزار تومان بوده و بازی ها را می توانید از 4 تا 10 نفره انجام دهید. اتاق فرار تهرانپارس نفوذ در جعفربای 130، بین ملکی و علیپور پلاک 100 قرار دارد. اتاق فرار پازل روم از دیگر اتاق فرارهای کرج می توان به پازل روم اشاره نمود. این مجموعه از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز و در حال حاضر چند سناریوی جذاب را در محیطی کاملا حرفه ای پیاده سازی نموده است.

هزینه ورودی این مجموعه، 90 هزار تومان بوده و به صورت 4 تا 6 نفره انجام می شود. اتاق فرار تهرانپارس اپیک اسکیپ در خیابان اخوت شمالی، پلاک 2 واحد 13 قرار داشته و علاوه بر ژانر درام، کمی موضوع وحشت نیز چاشنی آن شده است. در این بازی بین علاوه بر شما، بین 3 تا 8 نفر می توانند نقش داشته باشند. هزینه این اتاق فرار تهران که در آدرس تهرانپارس، میدان شاهد، خیابان 196 شرقی پلاک 328 و طبق 1 قرار گرفته، 70 هزار تومان است که نسبت به سایر اتاق فرارهای ژانر وحشت ارزان تر است. در این راه با ماجراهای ترسناکی مواجه می شوید که ارزش یک بار امتحان را حتما خواهد داشت. هزینه ورودی این مجموعه برای هر نفر 120 هزار تومان بوده و بین 4 تا 6 نفر می توانند در آن حضور داشته باشند.