تاکید رئیس سازمان برنامه و بودجه بر تقویت شورایعالی فنی- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تسنیم

وی افزود: یکی از جهت‌گیری‌های سازمان برنامه و بودجه تقویت جایگاه شورای عالی فنی است و تلاش می‌شود از توان کارشناسان برجسته در تصمیم‌‌سازی‌های این شورا استفاده شود.

همچنین در این جلسه حمید‌رضا عدل، عضو دیگر شورای‌ عالی فنی نیز با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه این شورا بر ضرورت اصلاح فرایندها و رویه‌ها و بهبود هر چه بیشتر فضای حاکم بر شورای‌عالی فنی تاکید کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2954316

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: یکی از راهکارها برای برون‌ رفت از مشکلات و دستیابی به توسعه همه‌ جانبه، تقویت بخش غیردولتی است و برای تحقق این مهم نقش شورای‌ عالی فنی در صیانت از حقوق پیمانکاران و مشاوران که پیشران طرح های عمرانی کشور هستند بر کسی پوشیده نیست.

منظور تأکید کرد: شورای‌ عالی فنی ارتباط مستقیم با کلیدی ترین جزء نظام فنی و اجرایی بخش زیر ساخت یعنی مشاوران و پیمانکاران دارد که سرمایه‌های دانشی و توانمند اجرایی کشور هستند.

وی افزود: هدف اصلی سازمان برنامه و بودجه افزایش رشد اقتصادی و تسهیل مسیر توسعه کشور است، لذا در راستای تحقق این هدف همکاران شورای‌عالی فنی، باید تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به کار گیرند.

حمید چیت‌‌چیان عضو شورای‌ عالی فنی دیدگاه‌ها و نظرات خود را با توجه به اهمیت و جایگاه ویژه شورای‌ عالی فنی مطرح کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه معارفه حمید چیت‌چیان به‌ عنوان عضو شورای‌ عالی فنی سازمان،‌ اظهار کرد: با توجه به دانش و تجربه بالای مهندس چیت‌ چیان در حوزه‌های مختلف حضور وی در شورایعالی فنی می‌تواند ارتقاءکارکردهای این شورا را در پی داشته و رویکرد تحولی سازمان را تقویت کند.