تردد در مسیرهای کرج-چالوس و تهران-شمال ممنوع شد- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

برقی محورهای مسدود غیرشریانی را گیلانغرب – سومار و بانه – سقز اعلام کرد.

وی یادآور شد: محور قدیم مشهد – ملک آباد و بالعکس تا 25 شهریورماه مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه مشهد – باغچه انجام می‌شود.

برقی تاکید کرد: تردد وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون و تریلر (به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی و ناوگان ترانزیتی) در محور سمنان – تهران از ساعت 14:00 امروز شنبه 25 شهریورماه تا ساعت 02:00 بامداد روز یکشنبه 26 شهریور ماه 1402 از محور فوق ممنوع است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2956794

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای منتهی به شهر مشهد توضیح داد: تردد روان در محور چناران – مشهد، محور باغچه – مشهد و محور تربت جام – مشهد ثبت شده و برخی از محورهای استان‌های گلستان و مازندران با بارش باران همراه است.

وی تردد در محور فیروکوه و آزادراه تهران – شمال (شمال به جنوب) را روان دانست و افزود: محور فیروزکوه دارای بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات و سایر محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «مهراد برقی» با بیان اینکه تردد از محور کرج – چالوس و آزادراه تهران – شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، تصریح کرد: ترافیک در محور چالوس، مسیر (شمال به جنوب) حد فاصل ماسال تا انارک و محدوده‌های هزارچم و تونل کندوان و حدفاصل گچسر تا نساء سنگین است

به گفته کارشناس مرکز مدیریت راه‌ها، محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می‌شود.

وی افزود: ترافیک سنگین در محور هراز مسیر (شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان و لاسم و آزادراه قزوین – رشت مسیر (شمال به جنوب) محدوده ورودی شهر رودبار گزارش شده است.