تعویض فیلتر تصفیه آب دستگاه ۶ مرحله ای + قیمت خرید فیلتر

علاوه بر موارد ذکر شده، با خرید دستگاه تصفیه آب دیگر لازم نیست بطریهای آب معدنی خریداری کنید در نتیجه در وقت و هزینهی خود صرفه جویی کرده اید و به کاهش آلودگی محیط زیست نیز کمک بزرگی کرده اید. ممکن است شیر برقی مسیر آب را قطع کرده باشد . در آخر و با استفاده از شیلنگ چهارم، سه راهی ورودی کربن را به شیر قطع سریع روی منبع متصل کنید. ابتدا باید آب ورودی ساختمان را قطع کرده و سپس شیر پیسوار آب سرد زیر سینک را باز کنید. برای اتصال شیلنگها در ابتدا باید از یک شیلنگ استفاده کرده و یک سر آن را به شیر وردی و سر دیگر آن را به دستگاه تصفیه آب متصل کنید. كار اصلی در فرایند تصفیه ی آب در ممبران صورت می گیرد كه با استفاده از روش های خاص و استفاده از فشار آب، نمك های محلول در آب را جداسازی می نماید و در اصطلاح آب شیرین می شود.

دستگاه تصفیه آب خانگی

این مدل دستگاه های تصفیه آب خیلی مقرون به صرفه از لحاظ مصرف انرژی و هزینه هایی نگهداری می باشند این دستگاهها برای کارکرد نیاز به برق ندارد ولی به شرطی میتوانید از این مدل دستگاهها استفاده کنید که آب منزل شما آب نرم باشد میزان سختی آب و tds پایین باشد. اگر دستگاه روشن نشد، دلایل روشن نشدن دستگاه تصفیه آب را که در بالاتر به آنها اشاره شد، بررسی کنید. یک دستگاه تصفیه آب بدون داشتن فشار مناسب باعث می شود تا شما زمان بیشتری برای پر کردن یک بطری کوچک صرف کنید و یا اگر قصد نصب آنرا به یخچالتان دارید با افت فشار آب و در نهایت سوختن شیربرقی یخچال عزیزتان روبرو خواهید شد !

آبگونه به نمایندگی از سافت واتر در ایران انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر را ارائه میدهد.دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو در 3 مدل (سافت واتر 6 فیلتر-سافت واتر 7 فیلتر-سافت واتر 8 فیلتر) تولید میشود.تمامی مدل های این دستگاه با قابلیت اتصال به ساید بای ساید ، قابلیت اتصال به شیر آب دو منظوره روی سینک جهت امتناع از سوراخکاری مجدد سینک ظرفشوئی و با اشغال فضائی بسیار کم ( قابل نصب در فضای داخل کابینت زیر سینک ظرفشویی ) قادر به تامین آب شرب مصرفی خانواده با کیفیت بسیار بالا و بصورت دائمی می باشد .آبگونه نمایندگی سافت واتر در ایران هر 3 مدل این محصول را توزیع میکند. مرکز خرید دستگاه تصفیه آب تصفیه آسا نمایندگی انحصاری و وارد کننده ی برند تایوانی مینروا و نمایندگی رسمی برند های سافت واتر و سی سی کا در ایران می باشد که تمامی این محصولات را با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعداد فیلترها یا مراحل دستگاه استاندارد چند عدد است ؟

به عنوان مثال همانطور که گفتیم دستگاههای تصفیه کننده آب با فناوری اسمز معکوس ممبران سرعت بسیار پایینی در تصفیه آب دارند و همراه آنها مخزنهای آب قرارداده میشود. قوی ترین نوع تصفیه برای کاهش قابل توجه املاح مختلف و تولید آب مناسب با قابلیت شرب و پخت و پز، در دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس (RO) قابل انجام است. دستگاه تصفیه اب خانگی آکوا پرو در 4 مدل (آکوا پرو 6 فیلتر-آکوا پرو 7 فیلتر-آکوا پرو 8 فیلتر-آکوا پرو 8 فیلتر 10 مرحله ای) تولید میشود.تمامی مدل های این دستگاه با قابلیت اتصال به ساید بای ساید ، قابلیت اتصال به شیر آب دو منظوره روی سینک جهت امتناع از سوراخکاری مجدد سینک ظرفشوئی و با اشغال فضائی بسیار کم ( قابل نصب در فضای داخل کابینت زیر سینک ظرفشویی ) قادر به تامین آب شرب مصرفی خانواده با کیفیت بسیار بالا و بصورت دائمی می باشد .آبگونه نمایندگی آکواپرو در ایران هر 4 مدل این محصول را توزیع میکند.

انواع دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب قابل حمل یک وسیله ی کوچکی است که می توانید آن را در هر جایی با خود حمل کنید و همراه خود به مسافرت نیز ببرید. تصفیه آب قابل حمل دستگاهی ارزان قیمت است که در مسافرت و مصارف موقتی می توان از آن استفاده کرد. در مرحله بعد با استفاده از نوار تفلون، به نوارپیچی رزوههای موجود بر روی تانک دستگاه تصفیه پرداخته و شیر مخزن را به ورودی تانک متصل کنید. بعد از آن شیر را با استفاده از مهرههای مخصوص به خوبی بر روی سینک محکم کنید. توجه داشته باشید استفاده از ابزارهایی مانند آچار و یا ابزارهایی مانند آن میتواند منجر به صدمه به محل اتصال شود؛ بنابراین برای محم کردن شیر از این ابزارها استفاده نکنید. این مجموعه علاوه بر فروش دستگاه تصفیه آب تایوانی، لوازم و قطعات جانبی مثل فیلتر ها و پمپ و مخزن و شیر آلات و اتصالات این دستگاه ها را نیز با بهترین قیمت به فروش می رساند.

بررسی فیلتر تصفیه آب

سپس خروجی فیلتر کربنی را با استفاده از یک شیلنگ دیگر به شیر برداشت روی سینک متصل کنید. برای نصب شیر برداشت دستگاه تصفیه آب، یک سوراخ با قطر 11 را در محلی که برای مصرف کننده شیر مناسب است، ایجاد کنید. طبیعتا روش اولترا فیلتراسیون برای آب هایی مناسب می باشد که سختی زیادی نداشته باشد چون به دلیل نبود فیلتر ممبران در آن، کاهش املاح آب میسر نمی باشد. فروش فیلتر تصفیه آب از راه های مختلفی و توسط مراکز زیادی انجام می شود. به علت منافذ بسیار کوچک فیلتر ممبران، سرعت خروجی آب تصفیه بسیار پایین بوده که استفاده از مخزن، راه چاره این مشکل است.

خرید فیلتر تصفیه آب

همانطور که از اسم این فیلتر مشخص است این فیلتر از سنگهای معدنی جهت بالا بردن مواد معدنی مفید مثل پتاسیم ،منیزیم .. می باشد. این دستگاههای بهمنظور پروژههای ظرفیت بالا و بعضاً برای تولید آب آشامیدنی، کشاورزی، صنعتی، دامداری و از این قبیل مورداستفاده قرار میگیرند. این نوع آب شیرین کن مناسب برای آب هایی است که TDS (سختی آب) آنها کم است. اغلب افراد خواهان خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل را دارند ولی به جهت آن که نمیدانند یک دستگاه عالی چه ویژگیهایی دارا است , در مورد خرید در گیر اشتباهاتی میشوند به همین خاطر درباره خرید بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی را توضیح داده می شود یکیاز مهمترین نکات برای خرید آب تصفیه کن , خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب تعیین نوع دستگاه است .

این روش تصفیه که اغلب با سیستم اسمز معکوس ترکیب می شود یک فیلتر فرابنفش در مرحله ی آخر دستگاه دارد که با تابیدن اشعه های ماورابنفش به آب، از تکثیر باکتری ها و میکروب های درون آب جلوگیری می شود و آن ها را از بین می برد. کارایی این فیلتر تصفیه آب، به نوع و کیفیت کربن فعال درون پوسته آن بستگی دارد که در بهترین نمونه ها از کربن بدست آمده از پوست نارگیل استفاده می شود. با حذف املاح مضر آب، در عین حال توانایی کنترل و تنظیم سختی آب را نیز دارد و مواد معدنی مفید آب را هم حفظ می کند. بهتر است دستگاه تصفیه آب را در محلی نصب کنید که نزدیک به انشعاب ورودی آب، پریز برق و انشعاب فاضلاب باشد.

فروشگاه آبین کالا این محصول ها را در کشور ایران عرضه میکند. دستگاههای تایوانی تحت لیسانس ایالات متحده تولید و عرضه می گردند و شامل استاندارد های بینالمللی می باشند . ممبران RO دستگاه تصفیه آب سانتک دارای استاندارد 58 NSF/ANSI می باشد.استاندارد NSF/ ANSI 58 نشان دهنده کنترل سلامت و کیفیت مواد، میزان کاهش سختیTDS موجود در آب و هم چنینآرسنیک، نیترات و نیتریت، کادمیوم و سرب می باشد. تعداد فیلترها یا مراحل دستگاه استاندارد چند عدد است ؟ دستگاه تصفیه آب رومیزی همان طور که از نام آن مشخص است می تواند روی کابینت یا روی میز قرار می گیرد.

سافت واتر تایوانی دارای نمایندگی سافت واتر در تهران بوده و به صورت کامل از محصولات خود پشتیبانی میکند. در تعیین تعداد فیلترهای دستگاه می بایست کیفیت آب ناحیه سکونت را در نظر گرفت برای مثال در استانهای جنوبی کیفیت آب خیلی پایین است و مقدار آلودگی و نمک آب هم زیاد است به همین دلیل نیاز است تا از دستگاههایی با مراحل زیادتر نصب گردد . تصفیه اب خانگی به منظور اطمینان از کیفیت میکروبی و شیمیایی همراه با ذخیره سازی آب سالم انجام می شود و با در اختیار قرار دادن آبی سالم باعث کاهش بیماری های ناشی از آلودگی آب میشود. اما ظرفیت حداکثری در آب شیرین کنهای صنعتی به چشم نمیخورد.

لیست دستگاه های تصفیه آب