توضیح «بن ریل» درباره یک خبر- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

خاطر نشان می شود شرکت بن ریل رعایت حقوق مسافرین و مشتری مداری را سرلوحه تمام اقدامات خود دانسته و همواره می کوشد سفری آرام و لذت بخش برای مسافرین خود فراهم کند.”

طبق قوانین و مقررات راه آهن که در ذیل تمامی بلیت ها نیز درج می شود، بلیت می بایست بنام مسافر باشد و در صورت غیر همنام بودن بلیت، از سوار شدن مسافر به قطار جلوگیری به عمل می آید.

ضمن اینکه مرکز پاسخگوئی 24 ساعته این شرکت همواره پاسخگوی کلیه موضوعات مسافران عزیز بوده و شماره این مرکز در تمامی کوپه های قطارهای این شرکت درج گشته است. قطعا در صورت تماس مسافر مذکور با این مرکز توضیحات لازم به ایشان ارائه می گردید.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2751241در تاریخ 31 تیر ماه فردی به نام منصوری اقدام به خرید بلیت قطار تهران بندرعباس بن ریل برای تاریخ حرکت 7 مرداد از یکی سایتهای فروش بلیت قطار می کند. وی  هنگام خرید، کوپه را بنام خودشان دربست می کنند و تمامی بلیت‌ها نیز بنام خودش صادر می شود.

“پیرو خبر منتشر شده در خصوص دریافت پول اضافی در قطارهای بن ریل به اطلاع می رسد:

در خصوص این مسافر نیز رئیس قطار به کوپه ایشان مراجعه کرده و با توجه به اینکه دو مسافر غیرهمنام در کوپه ایشان حضور داشتند دقیقا مطابق با مقررات اقدام به جریمه مسافر و اخذ مبلغ بلیت دو مسافر غیرهمنام کرده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیر فروش و بازاریابی شرکت قطارهای شرقی بنیاد درباره دریافت وجه از مسافر قطار بندرعباس-تهران توضیحاتی را به شرح زیر اعلام کرد: