توقف ایران مقابل قهرمان آفریقا / گلزنی آزمون و درخشش حسینی

دقیقه ۸۳

کارت زرد: ادریسا گیه از سنگال

اسماعیلا سار با عبور از حاح‌صفی با پای راست به توپ ضربه زد که حسینی این بار هم با پا توپ را به کرنر فرستاد.

سادیو مانه با پاسی عالی توپ را به اسماعیلا سار رساند و این بازیکن هم این بار در مصاف تک به تک با حسینی موفق بود اما احسان حاج‌صفی در آستانه ورود توپ به دروازه آن را برگشت داد.

سرمربی: آلیو سیسه

دقیقه ۳۷

ارسال کرنر ادریسا گانا گیه با ضربه بی دقت پاپه سیسه راهی اوت شد.

علی قلی‌زاده با پاس در عرض احسان حاج صفی‌ را در موقعیت ارسال قرار داد اما سانتر کوتاه و خطرکاک او از مقابل سامان قدوس به شکل خطرناکی عبور کرد.

سادیو مانه با نفوذ از سمت چپ‌ ضربه‌ای فنی روانه دروازه ایران کرد که حسینی این توپ را مشت کرد. در ادامه بامبا دینگ فرصت داشت از داخل محوطه جریمه دروازه ایران را باز کند که باز هم حسینی با شیرجه‌ای زیبا توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه ۱۱

دقیقه ۱۴

ترکیب ایران: سید حسین حسینی، صادق محرمی، حسین کنعانی زادگان(۴۶- مرتضی پورعلی گنجی) سید مجید حسینی، احسان حاج صفی، سعید عزت اللهی(۴۶- امید ابراهیمی) احمد نوراللهی، میلاد سرلک(۴۶- علیرضا جهانبخش) علی قلی زاده، کریم انصاری فرد(۴۶- سامان قدوس) و مهدی طارمی(۵۹- سردار آزمون)

دقیقه ۱۷

کارت قرمز: –

کمک‌ها: آندریاس هایندریخ و سارا تلک( هر دو از اتریش)

دقیقه ۶۳

دقیقه ۲۰

دقیقه ۵۷

دقیقه ۷۷

دقیقه ۸۷

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، تیم‌ ملی فوتبال کشورمان از ساعت ۱۸:۰۵ امروز در دومین بازی دوستانه خود در اردوی اتریش در ورزشگاه موشن اینوست آره‌نا که متعلق به تیم آدمیرا واکر است، به مصاف سنگال رفت که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

داور: هارال لچنر( از اتریش)

روی حرکت تیمی بازیکنان سنگال پاس کرپین دیاتا به اسماعیلا سار رسید اما  کنعانی‌زادگان پاس خطرناک او را در آستانه رسیدن به بولایه دیا در مقابل دروازه ایران برگشت داد.

ارسال در عمق حاج‌صفی این بار به سردار آزمون نرسید.

ترکیب سنگال:‌ سنی دیئنگ، آبو سیسیه، کالیدو کولیبالی، فورموس مندی، اسماعیل یاکوبس، ادریسا گانا گیه، نامپالیس مندی(۷۶- پاپه سار) کرپین دیاتا(۷۶- بامبا دینگ) سادیو مانه، بولایه دیا(۶۳- شیخو کویاته) اسماعیلا سار(۸۷- ایمان اندیایه)

این بار ارسال سامان قدوس روی سر آزمون فرود نیامد تا یک موقعیت جدی برای ایران به هدر برود.

دقیقه ۵

دقیقه ۶۵

دقیقه ۷۰

شوت نامپالیس مندی با اختلاف زیاد از بالای دروازه ایران عبور کرد.

سادیو مانه با حرکت در زمین ایران و ارسال پاسی در عرض، کرپین دیاتا را صاحب توپ کرد اما ضربه این بازیکن با واکنش حسینی دفع شد.

این بار ارسال حاج صفی روی طاق دروازه سنگال فرود آمد.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-85/670642-%D8%AA%D9%88%D9%82%D9%81-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%82%D8%A7-%DA%AF%D9%84%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D8%B4%D8%B4-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C

دقیقه ۱۵

روی اشتباه علی قلی‌زاده پشت محوطه جریمه سنگال، بازیکنان این تیم شروع به ضد حمله زدن کردند و سادیو مانه نیز با پاسی دقیق اسماعیلا سار را در موقعیت تک به تک قرار داد اما ضربه این بازیکن با واکنش خوب حسینی به کرنر رفت. در ادامه این کرنر با ضربه سر مانه از بالای دروازه کشورمان عبور کرد.

دقایق حساس

روی ارسال دیاتا از سمت چپ زمین ایران، ضربه بی‌دقت سار با اختلاف زیاد از بالای دروازه حسینی راهی اوت شد.

روی ارسال ضربه ایستگاهی احسان حاج صفی از سمت راست زمین سنگال، مدافع این تیم دفع ناقصی داشت اما ضربه بی‌دقت حسین کنعانی‌زادگان از درون محوطه جریمه با اختلاف از بالای دروازه دیئنگ بیرون رفت.

سرمربی: کارلوس کی‌روش

روی دفع توپ ناقص کالیدو کولیبالی احسان حاج صفی پس از یک و دوی خوب با جهانبخش با پای چپ توپ را از سمت راست زمین سنگال ارسال کرد تا سردار آزمون با پرشی بلند و ضربه سری دقیق گل تساوی ایران را وارد دروازه سنی دیئنگ کند. مهاجم ایرانی بایرلورکوزن با این گل آمار گلزنی‌اش در تیم ملی را به ۴۱ گل در ۶۵ بازی ملی رساند.

دقیقه ۵۵

گل: سردار آزمون(۶۴) برای ایران/ مرتضی پورعلی گنجی(۵۵- گل به خودی) برای سنگال

میلاد سرلک توپ را از مقابل پای بازیکن سنگال دفع کرد اما ضربه ادریسا گیه از بالای دروازه ایران گذشت.

دقیقه ۶۱

بولایه دیا در شرایط آفساید در موقعیت تک به تک با سید حسین حسینی قرار گرفت اما دروازه‌بان ایران، ضربه مهاجم سنگال را مهار کرد.

کارلوس کی‌روش که پیش از این در سه بازی همراه با تیم ملی مصر مقابل سنگال آمار یک برد، یک تساوی تساوی را به ثبت رسانده و با شکست در ضربات پنالتی دو بازی از رسیدن به قهرمانی آفریقا و صعود به جام جهانی متوقف مانده

دقیقه ۵۴

دقیقه ۴۱

ارسال اسماعیل یاکوبس از سمت راست زمین ایران با تکل اشتباه مرتضی پورعلی گنجی به یک گل به خودی به سود سنگال تبدیل شد.