داستان پرتکرار اختلال سایت؛ این بار در طرح فروش مدیران خودرو- اخبار خودرو – اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

اما مشکل ثبت این طرح در ابتدا با یک اخطار که نشان از اختلال سایت داشت آغاز شد و  بعد از یک ساعت اخطار جدیدتری برای مشتریان بر روی سایت درج شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام شرکت مدیران خودرو برنامه فروش نقدی برند ام وی ام از طریق درگاه اینترنتی این شرکت از شنبه 6 اسفند ماه آغاز خواهد شد. مشتریان هم از همان ساعات نخست ثبت نام براساس این اطلاعیه نسبت به خرید محصولات اقدام کردند اما متأسفانه داستان تکراری اختلال سایت در این طرح فروش نیز به وجود آمد و همین امر موجب سرگردانی مردم شد.

در این روش فروش ثبت نام تنها برای آن دسته از مشتریانی که ظرف مدت دو سال گذشته هیچگونه ثبت نامی در سیستم فروش خودروسازان نداشته اند ، امکان پذیر خواهد بود

 

به نوعی ثبت نام امروز نخست با اخطارهای متعدد و سپس با پیام تکمیل وجه روبه رو بود و عملاًکمتر مشتری امکان خرید خودرو را در این طرح فروش پیدا کرد. به نظر می رسد شرکت های خودروساز به جای اجرای طرح هایی که هیچ زیر ساخت فنی ندارد نخست فکری به حال سایت خود کرده و سپس به فروش محصولات خود که بنا به اذعان مردم سرکاری است اقدام کنند.

 

خودرو , خودرو ,

خودرو ,

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2858831

نکته قابل توجه اینجاست وقتی مشتری بعد از دوساعت مجدداً  تلاش خود را برای ثبت نام انجام می دهد با پروفایل یک مشتری دیگر روبه رو می شود که همین امر ابهامات بسیاری را به وجود می‌آورد و  بعد از بروزرسانی مجدد سایت پیام تکمیل ظرفیت را اعلام می کند.