رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران باز هم استعفا داد؛ این بار به دلیل بیماری- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

« اینجانب رامین کرمی رئیس سال اول دوره نهم هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به دلیل بروز بیماری که منجر به صدور دستور استراحت مطلق و دوری از هرگونه تنش از سوی پزشک معالج شده است، علی رغم میل باطنی خود جهت ادامه خدمت‌رسانی به اعضای سازمان و هیئت مدیره بدینوسیله استعفای خود را از سمت ریاست سازمان اعلام می‌کنم.»

به گمان اینجانب قطع ارتباط کاری با کارمندان سازمان می‌بایستی مبتنی بر ارزیابی‌های مستمر و متکی به سنجه‌های علمی و معتبر و به تبع‌ رویه‌های مصوب در نظام‌نامه‌ها و صورت جلسات و مدارک و مستندات باشد.

متن نامه استعفای قبلی به شرح زیر است: 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در بخشی از نامه‌ استعفای رامین کرمی به هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران آمده است؛

به گزارش تسنیم، کرمی اوایل ماه قبل (مهرماه 1401) نیز طی نامه‌ای به اعضای هیئت مدیره این سازمان در اعتراض به اقدام “منتخب هیئت مدیره” به‌صورت مشروط استعفا داده بود.

«احتراما همانگونه که استحضار دارید در جلسه مورخه 30 شهریور 1401 هیئت 5 نفره  (منتخب هیئت مدیره) تصمیماتی مبنی بر عقد قرارداد همکاری با حدود 330 نفر از مجموع 528 نفر پرسنل خدوم سازمان به اینجانب ابلاغ شده است. این امر نه تنها موجب چابکی اداری سازمان نمی‌شود، بلکه روند معیوب گذشته را به شکلی دیگر بازسازی کره و موجبات تضعیف روابط سازمانی، دلسردی و سردرگمی نیروی انسانی و نهادینه کردن استخدام های جهت‌دار می‌شود.

با احترام به مصوبات هیئت مدیره از آنجاییکه اجرای این‌گونه مصوبات را مغایر اصول اولیه مدیریت سازمانی و تسلیم در برابر خواسته‌های ناروای جریانات خاص و ظلم آشکار به همکاران خدوم و صادق خود در سازمان می‌دانم استدعا دارم لیست مذکور مورد بازنگری قرار گیرد تا از اجرای آن معذور نباشم، در صورت اصرار بر مواضع قبلی بدینوسیله استعفای خود را تقدیم می‌دارم.»

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2797451

در این نامه خطاب به اعضای هیئت مدیره آمده است: با توجه به تجارب ارزشمند شما نسبت به اتخاذ تصمیم مناسب جهت بهبود بیشتر و تاثیرگذارتر فرآیندهای جاری سازمان و رضایتمندی اعضا سازمان اقدام شایسته انجام شود. خواهشمند است اقدام قانونی در جهت موضوع مذکور در اولین جلسه هیئت مدیره صورت گیرد.