ساخت 280 هزار مسکن شهری و روستایی در کشور توسط بنیاد مسکن- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم

وی خواستار اطلاع رسانی اقدامات نظام در حوزه اجرای پروژه ها از جمله بخش مسکن توسط رسانه ها شد و افزود: به گفته یکی از نمایندگان مجلس، امروز عدد بسیار بالایی مزدور در خارج از کشور متن تهیه و علیه ایران می نویسند.

وی با اشاره به برنامه ساخت 180 هزار واحد مسکونی در تهران توسط شهرداری این شهر، اضافه کرد: با شهرداری تهران برای ساخت 10 هزار واحد توافق کردیم که در این راستا قبل از عید ساخت 3000 واحد آغاز شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2747068رئیس بنیاد مسکن انقلاب یادآور شد: قرار بود تا خرداد امسال نیز 7000 واحد دیگر عملیاتی شود که به تاخیر افتاد و بابت آن ناراحت بودیم.

نیکزاد با اشاره به آغاز ساخت 3000 واحد طی امروز، گفت: 4000 هزار واحد باقیمانده نیز همزمان با سایر پروژه های بنیاد مسکن، ساخته خواهد شد.

وی با بیان اینکه بنیاد مسکن همت ویژه ای برای اجرای طرح هادی روستایی دارد به اقدامات این نهاد در بخش بازسازی و نوسازی واحد‌های آسیب دیده از سیل و زلزله اشاره کرد و افزود: هم اکنون در 15 نقطه شامل 6 نقطه در مناطق سیل زده و 9 منطقه زلزله زده ستاد بازسازی واحد‌های مسکونی بنیاد مسکن مستقر هستند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اکبر نیکزاد در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت 3000 واحد مسکن با همکاری شهرداری تهران، اظهار کرد: در زمان حاضر 180 هزار واحد مسکن روستایی و 100 هزار مسکن مسکن شهری در قالب قانون جهش تولید توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دردست ساخت است.