سفر مهم هیئت عالی رتبه اقتصادی به عراق/جزئیات اولیه از برنامه های سفر2 روزه خاندوزی- اخبار اقتصاد ایران – اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

معاونان وزیر نفت و راه و شهرسازی، دبیر کمیسیون اقتصادی دولت و شماری از مدیران ارشد وزارتخانه های اقتصادی نیز در این سفر، وزیر اقتصاد را همراهی می کنند.

خاندوزی در پایان این نشست، سند صورتجلسه کمیسیون مشترک را با همتای عراقی خود « اثیر سلیمان » رییس عراقی کمیسیون مشترک امضا خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید احسان خاندوزی رییس کمیسیون مشترک اقتصادی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق، در راس هیاتی اقتصادی شامل فعالان بخش خصوصی شامگاه یکشنبه برای سفری دو روزه عازم عراق می‌شود.

دیدار با نخست وزیر، وزیر تجارت و وزیر دارایی عراق نیز از دیگر برنامه های وزیر اقتصاد در این سفر است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2866713

«وحید جلال زاده» رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و «محمد رضا پورابراهیمی» رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نیز در این سفر حضور دارند.

برگزاری پنجمین نشست کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و عراق به ریاست خاندوزی و سخنرانی در این نشست از برنامه های این سفر است که در حاشیه این نشست، مذاکرات و دیدارهایی با هدف توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری انجام خواهد شد.

«علی فکری» رییس سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و «حجت الله عبدالملکی» دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی و جمعی از مدیران ارشد وزارت اقتصاد نیز در این سفر حضور دارند که مذاکراتی را با طرف عراقی انجام خواهند داد.