سیگنال مهم برای خریداران رمزارز/ بیت‌کوین چقدر صعود کرد؟

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۷۸ درصد کاهش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۶۶ درصد کاهش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۹۷ درصد کاهش

۲- اتریوم

۱۰ – دوج کوین

قیمت: ۰.۰۹۱۶ دلار

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۷:۵۰ دقیقه به وقت شرقی)

۱- بیت‌کوین

در این گزارش آمده است: «علاوه بر افزایش عظیم ۴۰ درصدی آدرس‌های سودآور، شبکه بیت‌کوین همچنین شاهد تعداد ورود فزاینده‌ای از سرمایه‌گذاران بوده که به دنبال سرمایه‌گذاری بزرگ‌تری هستند».

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۷۳ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۵۸ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۱.۱۶ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۲۲ درصد افزایش داشته است.

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۱۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۶ درصد کاهش

قیمت: ۱.۰۰ دلار

افزایش اخیر در بازار کریپتو نتیجه خوش‌بینی است که صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ تاییدیه نظارتی در ایالات‌متحده را دریافت می‌کنند و سرمایه‌گذاران امیدوار هستند که فدرال رزرو به زودی به تشدید سیاست‌های پولی خود پایان دهد و در اواسط سال ۲۰۲۴ کاهش نرخ بهره را آغاز کند.

۴- بایننس کوین

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۸۳ درصد کاهش

بیت‌کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، سال ۲۰۲۳ را کمی بالاتر از ۱۶هزار دلار آغاز کرد اما در ابتدای ماه دسامبر به ۴۵هزار دلار رسید و در سال گذشته حدود ۴۳هزار دلار بسته شد و افزایش ۱۶۰ درصدی نسبت به سال گذشته ثبت کرد.

۳- تتر

۹ – آوالانچ

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۸.۲۸ درصد افزایش

بر اساس گفته این پلتفرم، بیش از یک میلیون نفر یک بیت‌کوین در کیف پول خود دارند که ۲۰ درصد بیشتر از یک سال پیش است.

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۱۹ درصد کاهش

قیمت: ۰.۶۲۸۴ دلار

قیمت: ۴۰.۸۶ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۶.۷۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۷.۰۴ درصد افزایش

داده‌های این پلتفرم نشان می‌دهد در حالی که ۵۵ درصد از آدرس‌های بیت‌کوین در دسامبر ۲۰۲۲ سودآور بودند، این درصد در دسامبر ۲۰۲۳ به ۸۷.۵ درصد افزایش یافت.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲.۵۳ درصد افزایش

بر اساس آمار منتشرشده، تقریبا ۹۰ درصد آدرس‌های بیت‌کوین سودآور هستند که بالاترین میزان از نوامبر ۲۰۲۱ محسوب می‌شود. علاوه بر این، افزایش قیمت بیت‌کوین باعث شده است که تعداد آدرس‌های دارای سود، بالاتر از سطوح مشاهده شده در سال گذشته شوند.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۳ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش

قیمت: ۲۳۶۷.۱۵ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۸۸ درصد کاهش

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۲.۷ میلیارد دلار است که ۲۳.۶۸ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر هفت میلیارد دلار است که ۹.۶۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۳.۸۴ میلیارد دلار است که ۸۷.۸۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

قیمت بیت‌کوین برای اولین بار از آوریل ۲۰۲۲ به بالای ۴۵هزار دلار رسید و در ساعت یک و ۴۹ دقیقه بعد از ظهر روز گذشته حدود ۴۵هزار و ۱۷۰ دلار معامله شد و افزایش روزانه ۴.۸ درصدی را ثبت کرد. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در آن زمان با سه درصد افزایش به ۱.۷۳ تریلیون دلار رسید، در حالی که سهم بیت‌کوین از بازار ارزهای دیجیتال که به‌عنوان تسلط شناخته می‌شود، ۵۱.۲ درصد بود.

۸- کاردانو

قیمت: ۰.۶۱۱۸ دلار

قیمت: ۳۱۴.۱۵ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۱.۵۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

220


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1856146/%D8%B3%DB%8C%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%DA%86%D9%82%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

۷- یو اس دی کوین

۶- ریپل

۵- سولانا

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۵ درصد کاهش

قیمت: ۴۵ هزار و ۲۲۲.۹۸ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۱ درصد کاهش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد کاهش

قیمت: ۱۰۸.۲۷ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵۱ درصد کاهش