شروع دومین حراج سکه روز + شرایط

شروع دومین حراج سکه روز + شرایط

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم و بر اساس آیین نامه برگزاری حراج سکه طلا در سامانه مرکز مبادلات طلا و ارز ایران، دومین جلسه حراج سکه طلا امروز چهارشنبه 25 اسفند 1402 برگزار می شود. .

این حراج از طریق سامانه معاملاتی این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود و مالکیت حراج دوم ربع سکه بهار آزادی ضرب شده در سال 1395 در بانک مرکزی بدون بسته بندی می باشد. هر متقاضی مجاز به سفارش حداکثر 5 عدد می باشد.

شروع جلسه حراج از ساعت 12:00 و زمان ثبت سفارش از ساعت 12:00 الی 15:00 خواهد بود. زمان نظارت و تخصیص از ساعت 15 الی 16 همان روز می باشد و نتایج مزایده ساعت 16 اعلام می شود.

نتیجه حراج سکه از طریق پیامک به برندگان اعلام شد و از طریق حساب کاربری متقاضیان در سامانه معاملات سکه طلا نیز قابل دسترسی است.

سامانه معاملات سکه طلا مرکز مبادلات ایران قیمت پایه از پیش تعیین شده ندارد و قیمت پیشنهادی ثبت شده توسط متقاضی در سامانه مبنای تخصیص است. مرکز مبادلات قبلاً تأیید کرده است که ثبت نرخ غیرعادی پایین منجر به برنده نشدن متقاضی می شود.

متقاضیانی که مایل به شرکت در دومین حراج سکه طلا هستند و هنوز ثبت نام و مستندسازی نکرده اند تا ساعت 11:30 امروز چهارشنبه 25 اسفند فرصت دارند نسبت به ثبت نام، مستندسازی و ارسال درخواست اقدام کنند.

لازم به ذکر است متقاضیان شرکت در حراج سکه طلا در مرکز معاملات بورس ایران می توانند به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته ثبت نام و احراز هویت کنند.

به گزارش تسنیم، در اولین جلسه حراج ارز سه ماهه که امروز یکشنبه برگزار شد، سایت حراج ارز به دلیل کثرت متقاضیان از کار افتاده بود اما طبق اعلام مرکز مبادلات، 12 هزار و 877 قطعه ارز سه ماهه فروخته شد. و در سامانه و با توجه به حداقل قیمت تعیین شده توسط تامین کننده به فروش رسیدند.تخصیص یک هزار و 118 قطعه سکه با میانگین قیمت 11 میلیون و 548 هزار تومان به برندگان.

انتهای پیام/

منبع: https://tn.ai/3050668