شرکت ارتباطات زیرساخت: هیچ اختلالی در شبکه زیرساخت های ارتباطی کشور وجود ندارد- اخبار فناوری اطلاعات | اینترنت | موبایل – اخبار اقتصادی تسنیم

روابط عمومی واموربین الملل شرکت ارتباطات زیر ساخت، اختلال در ارتباطات برخی از مناطق شمال کشور را به شرکت زیرساخت مربوط ندانسته و عنوان داشته که این مشکل مربوط به شرکت مخابرات ایران است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای اخیر خبرهای مربوط به نابسامانی در کیفیت و سرعت اینترنت به مقدار زیادی به گوش همه رسیده است. در این چندروز اخیر نیز با توجه به اخبار گوناگون اینترنت در برخی از مناطق شمال کشور نیز  از ظهر روز گذشته تا حوالی شب برای برخی از کاربران قطع بوده که دردسرهای بسیاری برای کسب‌وکارها ایجاد کرده بود.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2768231

در همین راستا شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی شبکه مادر مخابراتی در کشور که وظیفه تامین ارتباطات بین استانی و بین‌المللی را برعهده دارد با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

هیچ اختلالی در شبکه ارتباطات زیرساخت کشور وجود نداشته و سرویس دهی به اپراتورهای مخابراتی و ارائه دهندگان خدمات در لایه‌های دسترسی به روال عادی و معمول در جریان است و اختلال در ارتباطات برخی از مناطق شمال کشور مربوط به شرکت زیرساخت نیست.

لازم به ذکر است در مرداد ماه، آتش‌سوزی در یکی از حوضچه‌های ارتباطی مخابرات تهران، اختلالی گسترده در شبکه اینترنت این شرکت و اپراتورها ایجاد کرد که پس از پیگیری‌ها مربوطه، شرکت مخابرات در این حادثه مقصر شناخته شد و احراز و وعده داده شد که با همکاری شرکت رگولاتوری، زیان و خسارات مشترکین این اپراتورها مشخص شده و مخابرات هزینه آن را به عنوان جریمه پرداخت کند.