شوک جدید به بازار سکه/ دلار درجا زد!

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۲۱ تیر ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلا در سطح ۲ میلیون و ۳۲۴ هزار تومان قرار دارد.

تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰ امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ در سایت کانون صرافان قیمت سکه امامی ۲۸ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان اعلام شده که نشان می‌دهد روند صعودی این فلز گرانبها که از عصر دیروز آغاز شده، همچنان ادامه دارد.

قیمت سکه امامی در بازار آزاد هم امروز با ۲۰۰ هزار تومان افزایش به ۲۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان رسید.

قیمت انواع ارز در مرکز مبادله

شوک قیمت طلا به بازار سکه

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۰۷ تومان، ۴۱ هزار و ۷۱۶ تومان و ۱۰ هزار و ۲۱۳ تومان درج شده است.

در سایت مرکز مبادله قیمت یورو امروز ۴۵ هزار و ۸۸۸ تومان درج شده که نسبت به دیروز افزایش چشمگیری داشته است.

قیمت طلا جهانی عصر دیروز تا مرز مقاومتی ۱۸۶۰ دلار بالا رفت و در بازار امروز هم در این محدوده معامله شد.

در همین سایت قیمت یورو به صورت توافقی ۴۵ هزار و ۷۸۰ تومان درج شده که نسبت به دیروز افزایش بیش از ۴۰۰ تومانی را نشان می‌دهد.

از سوی دیگر، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلای ایران امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ حدود ۴۱ هزار و ۲۵۷ تومان اعلام شده که همانند چند روز اخیر است.

در همین سایت قیمت نیم سکه در حدود ۱۵ میلیون و ۲۰۷ هزار تومان است که افزایش بیش از ۱۱ هزار تومانی را تجربه کرده و قیمت ربع سکه نیز حدود ۱۰ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان اعلام شده که با افزایش حدودا ۶۰ هزار تومانی مواجه شده است.

همچنین قیمت درهم امارات به صورت توافقی به طور میانگین ۱۳ هزار و ۲۴۷ تومان است که کاهش بسیار اندکی را نسبت به دیروز نشان می‌دهد.

در سایت کانون صرافان تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰ امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۲ قیمت دلار به طور میانگین ۴۱ هزار و ۲۵۶ تومان نرخ‌گذاری شده و عملا بدون تغییر مانده است.

۲۲۳۲۲۵


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1789206/%D8%B4%D9%88%DA%A9-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B3%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D8%AC%D8%A7-%D8%B2%D8%AF

همچنین قیمت درهم امارات در این مرکز امروز ۱۱ هزار و ۲۳۴ تومان اعلام شده که مانند نرخ دلار بدون تغییر مانده است.

با این حال قیمت سکه امامی که روز گذشته با رشد ۱۰۰ هزار تومانی وارد کانال ۲۸ میلیون تومان شده بود در بازار امروز همچنان تحت تاثیر افزایش قیمت اونس طلا بود.

افزایش قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه در بازار رسمی

قیمت انواع ارز در کانون صرافان نیز امروز روندی مشابه مرکز مبادله داشته، به طوری که دلار و درهم تقریبا دست‌نخورده مانده‌اند و یورو افزایشی شده است.

قیمت ارز توافقی در کانون صرافان

بازار ارز تهران و هرات امروز پنجشنبه ۲۲ تیر ماه مانند روزهای گذشته خلوت بود و اسکناس آمریکایی در محدوده ۴۹ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش رسید. نرخ حواله درهم نیز امروز نسبت به دیروز رنج بود و در حدود ۱۳هزار و ۶۸۰تومان معامله شد.