صرافی رمزارز آمریکایی 3 توکن را حذف کرد- اخبار اقتصاد جهان – اخبار اقتصادی تسنیم

وی افزود که این بدان معناست که اکثر صرافی‌های ارز دیجیتال باید قوانین مربوط به اوراق بهادار را نیز رعایت کنند.

گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) روز پنجشنبه انتقادات مبنی بر اینکه این آژانس در تلاش است صنعت رمز ارز را از بین ببرد، به شدت رد کرد و گفت که بسیاری از شرکت‌ها در این فضا «تصمیم اقتصادی حساب شده‌ای» گرفته‌اند تا قوانین این کمیسیون را زیر پا بگذارند.

این کارگزاری آنلاین معاملات ارز دیجیتال اعلام کرد که مشتریان از تاریخ  27 ژوئن دیگر نمی توانند ارزهای سولانا، کاردانو یا پولیگون را با استفاده از این صرافی معامله کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2909334

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، چند روز پس از اظهارات رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه بزرگترین صرافی‌های رمز ارز، صرافی “رابین هود مارکتس” روز جمعه اعلام کرد که سه توکن را از پلتفرم خود حذف می‌کند.

شرکت رابین‌هود در سال 2013 توسط ولادیمیر تنف و بایجو بهات تأسیس شد.

جنسلر در سخنرانی خود در نیویورک، همچنین دیدگاه خود را تکرار کرد که “اکثریت قریب به اتفاق” توکن‌های رمز ارز شرایط تبدیل شدن به اوراق بهادار را دارند و باید در این کمیسیون ثبت شوند.

رابین‌هود مارکتس یک شرکت خدمات مالی آمریکایی است، که در زمینه ارائه خدمات سرمایه‌گذاری آنلاین، خدمات کارگزاری در بازار بورس، مبادلات سهام و مدیریت صندوق‌های قابل معامله در بورس، همچنین ارائه خدمات مبادلات بیت‌کوین و اتریم فعالیت می‌کند.