طارمی مدیر پورتو شد + عکس

 

منبع:
خبر آنلاین


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-85/656723-%D8%B7%D8%A7%D8%B1%D9%85%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA%D9%88-%D8%B4%D8%AF-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

البته جدایی طارمی افت شدیدی در ترکیب سرخیو کونسیسائو برای فصل ۲۲/۲۳ خواهد بود. با این حال، اف سی پورتو نمی تواند ادامه دهد که با ارزش ترین دارایی خود را با ارزش بسیار پایین تر یا با هزینه صفر به بازار عرضه کند. با توجه به اظهارات طارمی، او علاقه مند به حضور در لیگ های دیگر است و حتی افزایش دستمزدی که پورتو بتواند به او پیشنهاد دهد، کافی نیست تا او را متقاعد کند که در سال ۲۰۲۴، سال پایان قراردادش، پورتو را ترک نکند.

موج این اظهارنظر جنجالی ستاره تیم ملی کشورمان همچنان ادامه دارد. امروز نشریه «bolanarede» پرتغال در گزارشی با تیتر «مهدی طارمی؛ ماندن یا رفتن؟» به این موضوع پرداخت و نوشت: طارمی یکی از پرکاربردترین و مهم ترین بازیکنان سرخیو کونسیسائو سرمربی پورتو است. با ۳۰ سال سن، ارزش بازار ۲۰ میلیون یورو و تنها دو سال از قراردادش باقی مانده و این احتمالا بهترین فرصتی است که باشگاه پورتو در اختیار دارد تا بتواند طارمی را با ارزش‌ متناسب با ارزش خود بفروشد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، مهدی طارمی ستاره ملی پوش کشورمان با اظهاراتی جنجالی و شائبه برانگیز با رسانه های داخلی درباره آینده اش با باشگاه پورتو به سوژه اصلی رسانه های پرتغال تبدیل شده است.

البته اگر قرار بود طارمی فروخته شود، باید به ارزش متناسب با ارزش و کیفیت بازیکن باشد و ارقام ذکر شده بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو می تواند تجارت بسیار خوبی برای پورتو باشد. پورتو با دریافت این مبلغ می تواند جایگزینی را به خدمت بگیرد که شایسته طارمی باشد و همچنان مبلغ جالبی باقی بماند.

رقبای پورتو در دو روز گذشته حملات زیادی را علیه ستاره ایرانی انجام دادند و رسانه های همسو پورتو اظهارنظر او درباره آینده اش را به نوعی درخواست جدایی او تلقی کردند.

در نهایت طارمی می گوید اگر در پورتو قدرت تصمیم گیری داشت بازیکنی مثل خودش را می فروخت. جرأت می کنم بگویم طارمی مدیر بهتری نسبت به اعضای تیم فوتبال پورتو است. با توجه به ارزش بازار او، فصل فوق العاده ای که در فصل گذشته داشت، با گل های زده و پاس گل های فراوان و اینکه دقیقا بازیکن جوانی نیست، فروش او را برای همه طرف ها ایده آل کرده است.

طارمی یادآوری کرد در سالی که با ریو آوه قرارداد امضا کرد، پیشنهاد دستمزد سالانه ۲.۵ میلیون دلاری از الدحیل قطر داشت که انتخاب کرده بود به پرتغال بیاید تا سالیانه ۲۰۰ هزار یورو دریافت کند. او همچنین به یاد دارد که آرزوی حضور در لیگ برتر انگلیس را دارد.

در اولین تحلیل از مصاحبه طارمی و علیرغم عدم ابراز تمایل بازیکن برای جدایی از پورتو، وی عنوان می کند که آنچه را که می خواسته با فتح قهرمانی کشور و جام حذفی پرتغال به دست آورده است. همچنین او یک عملکرد عالی در لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰/۲۱ از خود به جای گذاشته است. در این رقابت ها گل طارمی به چلسی در مرحله یک چهارم نهایی کاندیدای جایزه پوشکاش شد.

طارمی مدیر پورتو شد/عکس