طراحی عجیب دوربین سری هواوی P۶۰ / عکس

روی این ماژول دوربین، عبارت XMAGE به چشم می‌خورد که فناوری عکاسی مخصوص هواوی است و می‌تواند کیفیت عکاسی را بهبود دهد و همچنین قابلیت‌های پیشرفته‌ای را در اختیار کاربران قرار دهد.

در بخش دوربین گفته می‌شود که سنسور اصلی این دستگاه ۵۰ مگاپیکسلی سونی IMX۸۸۸ است که توسط دوربین اولترا واید ۵۰ مگاپیکسلی سونی IMX۸۵۸ و دوربین تله‌فوتو ۶۴ مگاپیکسلی OmniVision OV۶۴B همراهی می‌شود.

هواوی پنجشنبه همین هفته یعنی ۳ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ از سری P۶۰ به همراه گوشی تاشو میت X۳ رونمایی خواهد کرد.

این رندرها توسط یکی از منابع معتبر دنیای فناوری به نام «Digital Chat Station» منتشر شده‌اند و همانطور که گفتیم، تمرکز آن‌ها روی دوربین است.

از طراحی دوربین سری هواوی P۶۰ که بگذریم، به مشخصات فنی شایعه‌شده برای یکی از آن‌ها می‌رسیم. طبق شایعات، مدل پرو به نمایشگر ۶.۶ اینچی شرکت BOE با رزولوشن ۲K مجهز می‌شود و همچنین قدرت آن را تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ تأمین می‌کند، البته نسخه ۴G و نه ۵G آن. این تراشه توسط رم LPDDR۵X و حافظه داخلی UFS ۴.۰ همراهی می‌شود.

طراحی عجیب دوربین سری هواوی P۶۰ / عکس

دوربین غول‌پیکر برای سری هواوی P۶۰

طراحی عجیب دوربین سری هواوی P۶۰ / عکس

بیشتر بخوانید:

تنها چند روز تا رونمایی رسمی از نسل بعدی پرچمدارهای هواوی فاصله داریم، اما در همین مدت هم شاهد افشای رندرهای جدید این خانواده هستیم که پنل پشتی آن‌ها و البته طراحی متفاوت دوربین سری هواوی P۶۰ را نشان می‌دهند.

۵۸۳۲۱


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1745360/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%88%DB%8C-P%DB%B6%DB%B0-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

طبق این رندرها، روی پنل پشتی پرچمدارهای آینده هواوی یک ماژول دوربین مستطیلی‌شکل قرار گرفته است که میزبان یک سنسور غول‌پیکر دایره‌ای شکل است. درکنار این سنسور بزرگ، دو سنسور دیگر هم به چشم می‌خورد که یکی از آن‌ها دوربین اولترا واید و دیگری پریسکوپی خواهد بود.

طبق این پوسترها یا رندرها، پرچمدارهای آینده هواوی در رنگ‌های سفید، سبز و نقره‌ای از راه می‌رسند، البته احتمالاً با رنگ‌های بیشتری روبه‌رو می‌شویم.