طرح فروش فوری محصولات بهمن موتور (ویژه مادران)+ جدول- اخبار خودرو – اخبار اقتصادی تسنیم

در راستای اجرای این طرح تمامی مادرانی که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاریخ 1400/08/24 متولد شده باشد، امکان پیش‌ثبت نام یک دستگاه از خودروهای این طرح را دارد. این طرح فروش در راستای اجرای طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوبه مجلس شورای اسلامی است.

 

متقاضیان این طرح ضروری است به منظور آگاهی کامل از شرایط شرکت در این طرح مفاد این بخشنامه را مطالعه کنند.

خودرو ,

در این طرح هر کد ملی مجاز به ثبت نام برای یک خودرو و یک دستگاه خودرو است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فیدلیتی پرایم تیپ یک (5 نفره)، فیدلیتی پرایم تیپ 2 (7 نفره)، دیگنیتی، ریسپکت، اینرودز و وانت کارا تک کابین تیپ 4 و دو کابین تیپ 4، در طرح قرعه‌کشی جوانی جمعیت به فروش می‌رسد.

فیدلیتی پرایم تیپ یک (5 نفره) و فیدلیتی پرایم تیپ 2 (7 نفره)، دیگنیتی پرایم و اینرودز اسفند 1401 تحویل خواهد شد و وانت کارا تک کابین تیپ 4 و وانت کارا دو کابین تیپ 4 و ریسپکت اردیبهشت 1402 تحویل خریداران خواهد شد.

 

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2847462

گفتنی است استعلام شرایط متقاضیان (مادران مشمول طرح) حداکثر تا 7 روز پس از پایان پیش ثبت‌نام از مراجع ذیربط صورت می‌پذیرد.

ثبت نام در این طرح به صورت نقدی و آنلاین است که متقاضیان می‌توانند تا روز یکشنبه 16 بهمن از طریق پورتال جامع ایرانی‌کار اقدام نمایند. قرعه کشی روز دوشنبه 24 بهمن برگزار می‌شود. منتخبین قرعه کشی، باید ظرف مدت 3 روز وجه کامل خود را واریز کنند.