عرضه 4 هزار دستگاه پژو 207 یکشنبه 11 دی در بورس- اخبار خودرو – اخبار اقتصادی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در این طرح فروش تعداد 4000 دستگاه پژو 207 دستی و 500 دستگاه هایما S8 است که این محصول برای نخستین بار روی تابلو معاملات می رود.

این خودروها 25 فروردین سال آینده تحویل خریداران خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2827605

مکان تحویل پژو 207 انبار کارخانه تهران و هایما S8 انبار کارخانه خراسان رضوی است.

هزینه های جانبی در خودرو پژو 207 شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 4 میلیون 371 هزار و 310 تومان به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی است که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

این هزینه در هایما S8 نیز شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 4 میلیون 371 هزار و 310 تومان به علاوه 12 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی است که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود.

بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد.

در مشخصات عرضه این دو خودرو آمده است: هر کد ملی (خریداران حقیقی) صرفا مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک دستگاه خودرو بوده و خریداران باید شرایط سنی 18 سال تمام را داشته باشند. همچنین اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

درصد پیش پرداخت سفارش خرید پژو 207 صد درصد و هایما S8 پنجاه درصد اعلام شده است.

قیمت پایه پژو 207 از سوی این خودروساز 185 میلیون و 500 هزار تومان و قیمت پایه هایما S8 معادل 934 میلیون تومان اعلام شده است.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه در بورس کالا (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا (esale.ikco.ir) اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های جانبی اقدام کنند.