فال تاروت امروز / فال تاروت کبیر روزانه امروز سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

پدرانه – علاقه به امور معنوی

– گاهی معنی انتخاب میان دو عشق

آگاه باشید که پذیرش صادقانه و درک این مرحله از واقعیت زندگی امری مهم و ضروری است. خردمندانه آن است که با احساسات منفی و درد خود با شجاعت روبرو شوید. به خاطر داشته باشید که این اندوه نیز گذرا خواهد بود.

شما در مقابل امکان یک پیشرفت بزرگ و غیره منتظره ایستاده اید! اگر معجزه ای به وقوع نمی پیوندد حتما اشکالی در کار است. قانون چرخ این است که هیچ چیز ثابت باقی نمی ماند. بنگرید که چه چیزی را باید تغییر دهید تا به وضعیت بعدی انتقال یابید. در غیر این صورت در خطر بازگشت به همان جایی هستید که شروع کردید.

– نگرش اشتباه

بسوی اهداف والاتر – عزم رفتن

توضیح:

– برداشت نادرست از یک حرف یا اتفاق

تنگناهای عاطفی

چرخ اقبال یک سمبل قدیمی و نمایانگر بخت است و قادر است اتفاقات و تجربیات زیادی را در زندگی شما بپروراند.

توضیح:

– در گیری با حس درونی در مورد اینکه کسی را واقعا دوست دارید یا نه؟

حاکم جام در این رابطه به شما پیشنهاد می کند که نقش یک رهبر خیرخواه و دلسوز را به عهده بگیرید تا بتوانید وضعیت موجود را اداره نمایید. با نیروی مقتدر ولی آرام پیش بروید. در بحران ها سر خود را بالا نگاهدارید و مسئولانه قدم بردارید. تجربیات به شما آموخته اند که چیزها همیشه آنگونه که به نظر می رسند، نیستند. کنترل وضعیتهای عاطفی و موضوعات خانوادگی را در دست بگیرید.

– شروع ثروت و امنیت مالی

عبارت شفابخش:

عبارت شفابخش:

من در جستجوی آگاهی عمیق تری هستم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱متولدین مهر

عبارت شفابخش:

نسبت به اقدام هر عملی که در اندیشه ی آن هستید این کارت به شما پاسخ مثبت می دهد. منتظر چه هستید؟! قدم بردارید و پیش بروید. اگر یک موقعیت تجاری یا سرمایه گذاری ایجاد شده است از آن به بهترین وجه استقبال کنید. این کارت به شما توصیه می کند تا مهارت های جدید خود را گسترش دهید و مسئولیت های مالی و شغلی جدید را به عهده بگیرید. بکار انداختن سرمایه هایتان در این زمان به شما آزادی و قدرت می بخشد.

– ناسازگاری و مشاجره

هم اکنون برای معجزه ی زندگی ام آماده هستم.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-30/659315-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF

– شخصیتی پدرانه و حمایتگر آماده قبول مسئولیت

توانایی – سرمایه

– نا امیدی در عشق

این کارت هشدار می دهد که به حقوق دیگران چه مادی و چه معنوی تجاوز نکنید.

– تنهایی رنج آور

من هم اکنون برای تجلی یک عشق شورانگیز آماده هستم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین خرداد

در صورتیکه شریک زندگی خود را انتخاب کرده اید، این کارت به شما توصیه می کند که به روابط مشترک خود حیاتی تازه بخشید و در جهت پرورش و دوام آن اقدام کنید. انعطاف پذیر و خلاق باشید.

توضیح:

– نا امیدی و افکار بیهوده

توضیح:

پاسخ شما منفی است. اگر در این فکر هستید تا در زمینه ای، تصمیم مهمی بگیرید این کارت به شما هشدار نفی می دهد. حداقل بدانید که زمان جاری زمان مناسبی برای اجرای تصمیم شما نمی باشد.

– با تحمل مشکلات، بر دشمن یا رقیب فائق می شوید

توضیح:

تغییرات مثبت – اتفاق مهم

– یک تغییر سازنده در زمینه شغلی یا تحصیلی که مستلزم رقابت و مبارزه است. (موفقیت در کنکور)

توضیح:

پنج سکه نماینده نوعی جدایی، تنهایی و محرومیت است. فقدان نیروی حیات و قدرت می تواند ناشی از ضعف جسمانی، بیماری، تنهایی روحی و روانی و یا مشکلات مالی باشد. حال زمانی است که می بایست به کمبودها و نیازهای خود توجه کنید. اعتقادات و باورهای شما درمورد زندگی به هیچ وجه از شما حمایت نمی کنند، در این صورت آیا هنوز مایل هستید باورهای کهنه خود را تقویت کنید؟! این کارت شما را تشویق می سازد تا با ناتوانیهای خود روبرو گشته و بر آنها تفوق جویید.

– بی خانمانی و فقر

توضیح:

عبارت شفابخش:

شما به قدر کافی انرژی خود را صرف موقعیت ها و یا اشخاصی کرده اید که در قبال تلاش و ایثار شما هیچ چیز نپرداخته اند. شما آنها را از انرژی خود سیراب کرده اید، اما آنها همانند بشکه های بدون ته بوده اند. هرچقدر بیشتر سعی می کنید به یک رابطه ی کاذب قدرت و زندگی تازه بدهید، بیشتر احساس ضعف و خالی بودن می کنید. به ندای قلبتان گوش فرا دهید، و از درون هدایت بطلبید!

– عبور از یک مرحله سخت و حساس

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قبل اکثر مورد دقت اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند. فال تاروت در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند.فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین فروردین

حالا وقت آن رسیده که با خود صادق باشید و بدانید آنچه را که کاشته اید برداشت می کنید. رفتارهای ما بازتاب هایی به دنبال دارند و زمانی که اوضاع به نظر نامطلوب می رسند از دو حال خارج نیست. یا می بایست از آن وضعیت نکاتی را بیاموزیم و یا نتیجه ی اعمال گذشته ی خود را بپذیریم.

– غم

نیروهایی برخلاف اندیشه و نقشه های شما عمل می کنند. مبارزه ای که جریان دارد امری اجتناب ناپذیر است و مشکلاتی با خود بهمراه خواهد داشت. اکنون زمان واگذاری نیست. از ارزش ها و باورهای خود در تمام مراحل دفاع کنید. به ویژه اگر زمان و انرژی زیادی در آن وقف نموده اید.

من در حال نظم دادن به زندگی خود هستم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین آبان

ثروت جوهر طبیعی من است و موجب می گردد تا قوه ی خلاق خود را در این جهان متجلی نمایم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین دی

– چرخش غیر منتظره اقبال در جهت مثبت

– مهارت در قانون و تجارت

– تصمصم گیری مهم

به گزارش اقتصادآنلاین، فال تاروت روزانه توسط افراد زیادی از مردم جهان گرفته و خوانده می‌شود. فال تاروت روزانه یکی از مشهورترین و سرشناس ترین انواع طالع بینی و فالگیری به شمار می‌رود که با گسترش تکنولوژی در فضای مجازی نیز به وفور انجام می‌گردد. یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، فال تاروت روزانه بوده هست. از کارت های فال تاروت روزانه نه تنها برای پیش بینی و آینده بینی بهره گیری می شده هست بلکه برای تربیت نفس آدمی هم مورد بهره گیری بوده هست.

فال تاروت«fale taroot» چیست؟

سه شمشیر آموزگاری سختگیر برای ارائه درس آگاهی و خرد می باشد. این کارت نمایانگر قلبی شکسته و احساسات جریحه دار شده است. در این مرحله می بایست آنچه را که در قلب شما بصورت احساسی درآور انباشته شده، پیش از آنکه تبدیل به کینه و غصه گردد ابراز نمایید. با اشخاص یا شخص دخیل در بحران عاطفی خود حتی الامکان بطور کامل و به وضوح سخن بگویید. اگر نهایتا چنین ارتباطی برایتان میسر نمی باشد با دوست، مشاور یا افراد صمیمی سفره دلتان را باز کنید. ارتباط برقرار نمودن برای یک قلب شکسته مرحمی فوق العاده موثر است.

عبارت شفابخش:

پیروزی پس از تلاش

جدایی – بحران

من واقعیت خود را بی پرده و صادقانه ابراز می کنم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین بهمن

عبارت شفابخش:

من در کانون خود برقرار هستم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین اسفند

توضیح:

– اشک

هر مشکلی راه حل خاص خود را در بر دارد.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین مرداد

– موضوع قانونی به نتیجه می رسد

حکم قانونی

اتحاد انرژی ها وعده ی پیروزی می دهد. مطابق با برنامه ریزی و نقشه هایتان پیش بروید. در صورت سعی و تلاش کامیابی از آن شما خواهد بود. چنین پیروزی از زحمات پیگیر گذشته، و به دلیل اعتماد به خویشتن حاصل می گردد. زمانی است که به خود و نیروهایتان اعتماد کنید و به اهداف خود تمامیت بخشید. شما به پاداشی که شایستگی آن را دارید دست خواهید یافت، به شرط آنکه از حداکثر توانایی خود برای وقوع آن استفاده کنید.

همه چیز در راه بهترین خیر و مصلحت من و زندگی ام پیش می رود.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین آذر

– طلا ، کادو ، پول بزرگ

توضیح:

– تغییرات موفقیت آمیز در مسیر زندگی

عبارت شفابخش:

آنچه را باید بدانم هم اکنون به روشنی در می یابم. از اراده ی متعالی پیروی می کنم و آن را می پذیرم.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین شهریور

عبارت شفابخش:

توضیح:

– رسیدن به اهداف و آرزوها پس از گذشتن یک دوره رنج و سختی

عبارت شفابخش:

فائق شدن بر موانع

نگرانی

هر رویدادی در زندگیم مرا به مقصد نهایی ام نزدیکتر می سازد.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین اردیبهشت

– اگر بدهی دارید از ولخرجی بپرهیزید و آن را بپردازید

من به آرزوها و انگیزه های خود اعتماد دارم، پذیرش آنها مرا سرزنده تر و غنی تر می سازد.

فال تاروت کبیر روزانه سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ متولدین تیر

توضیح:

عبارت شفابخش:

تسلیم و رضا – ایثار

چرخ اقبال ضرورتا آنچه را که می خواهید به شما نمی دهد، اما آنچه را که برای پیشرفت و تحول نیاز دارید برایتان میسر می سازد و به شما یادآور می شود که می بایست به فکر فردا باشید.

– تحمل مشکلات

– خبر خوب

– رها کردن وابستگی های عاطفی

عبارت شفابخش:

– جدایی

ازدواج – تصمیم مهم

– ازدواج – عشق و زیبایی

– آغاز دوره ای جدید

– شخص که با داشتن امکانات زیاد باز هم منتظر اتفاق جدید است

– شما احتیاج به یک تغییر و تحول دارید

توضیح:

– شخصی که در امور اجتماعی ، خدمات انسانی یا روانشناسی فعالیت دارد

هم اکنون فرصتی است که با صبر و بردباری قدری کنار بایستید و دست از فعالیت بردارید و هرگونه نگرانی، کشمکش فکری یا احساسی را برطرف نمایید.به خود اعتماد کنید. رفتار و حالات شما می بایست مثبت و سرشار از امید و انتظار باشد. تشویق کسانی که شما را باور دارند بپذیرید. به زودی رشد و ثمرات تلاش های خود را مشاهده خواهید کرد. این کارت شما را تشویق می کند که پول، وقت، انرژی و امکانات خود را در جهت نظرگاه خود به جریان بیاندازید و خود را تماما نسبت به کارتان متعهد سازید.

– ترس از مسئله ای که اصلا وجود ندارد

هم اکنون زمانی است که حضور جذبه های عشق را در وجود خود احساس می کنید. نماد عشاق، نویدبخش رویای عشق و لطافت است و به ظهور و پرورش یک ارتباط پرمعنی و عاشقانه اشاره می کند.

عبارت شفابخش:

– به نتیجه اعمال رسیدن

– آغاز موفقیت آمیز برای پیشنهادات مالی و تجاری