فال تاروت امروز / فال تاروت کبیر روزانه امروز چهارشنبه ۲۳ شهریور

– اسارت ناشی از بی تصمیمی

– بیماری موقت

در زمینه های قانونی شما می توانید قدم اول را بردارید و نقش رهبری را در کارهایتان بعهده بگیرید. مشتاق و مصمم از طریق شیوه های آزموده خود برای هرگونه مبارزه آمادگی دارید و می توانید به نتایج دلخواه دست یابید. از سختی ها در جهت نیرومندی و سازندگی شخصیت خود سود جسته و اجازه ندهید که احساسات سرکوفته شما مانعی بر سر راه اهداف شما بوجود آورد.

– ترس از مسئله ای که اصلا وجود ندارد

– موفقیتی که مستلزم تایید و تصویب دیگران باشد

شما برای یک شروع تازه، حتی یک جهش بزرگ آماده می شوید. قدرت زمان کنونی را تجربه کنید. زندگی یا یک ماجرای متهورانه است و یا هیچ! به صدایی که از اعماق قلب تان برمی خیزد اعتماد کنید. حتی اگر ترس شما را به عقب بر می گرداند، جرات کرده و خود را برای رشد شخصی و یا تغییر جهتی شگفت انگیز آماده کنید.

– موفقیت در اجرای نقشه ها

گلسرخ معرفت در قلب من شکوفا می گردد.

– استعداد کنترل کردن دو موقعیت در آن واحد

من به ادراکات روشن خود اطمینان دارم.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین دی

عبارت شفابخش :

عبارت شفابخش :

– شروع ثروت و امنیت مالی

توضیح :

توضیح :

توضیح :

– محدودیت های ناشی از ترس

– می خواهید هدف بزرگی را به انجام برسانید.

– شخص با افکار و ایده های منطقی

توضیح :

– یک اتفاق مهم

تلاش در باز کردن گره ها

– شخصی که برای مشورت در کار مناسب است

توضیح :

بسوی اهداف والاتر – عزم رفتن

فالگو

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین خرداد

– انجام مرحله اولیه کار و مذاکره برای مراحل بعدی

زنی مهربان – وفاداری

– نامزدی

عبارت شفابخش :

– ازدواج

عشق بیکران مرا از هرگونه تاریکی و تنگنا می رهاند.

فالگو

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین مهر

هر روز از هر جهت منظم تر و مسلط تر می شوم.

– کار دادگاهی که با موفقیت انجام می گیرد

– طلا ، کادو ، پول بزرگ

در رابطه با موضوع پرسشتان لازم است که سریع و بموقع دست به کار شوید. هراس به دل راه ندهید. شجاعانه و قاطعانه با مسائل روبرو گردید. زندگی هرگز برای مدت طولانی هموار پیش نمی رود. دیر یا زود عواملی فرا می رسند و به شما یادآوری می کنند تا با مبارزه خود روبرو شوید. اجازه ندهید که احساسات شما منطقی را که جهت رفع مشکلات نیاز دارید تیره و سست گرداند. هرچه که هست، با شهامت، درستکاری و عزمی راسخ پیش بروید.

– جشن و سرور به دلیل یک اتفاق خوب

توضیح :

عبارت شفابخش :

امروز زندگی آنچه را که برای خوشبختی نیاز دارم، به من می بخشد.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین شهریور

– پیروزی با کسی است که قدرت بیشتری دارد

عبارت شفابخش :

– آغاز دوره ای جدید

– یک پیشنهاد تازه ، انگیزه ، نیروی زندگی.

برای آقایان به معنی :

تسلیم و رضا – ایثار

فالگو

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین بهمن

توضیح :

فالگو

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین آذر

– همسر و مادری فداکار

توانایی – سرمایه

سکوت و وقار شما موجب آرامش اطرافیان است. آنها بی اختیار مسایل خود را با شما در میان می گذارند و از حس روشن بینی و بینش ژرف شما تاثیر می پذیرند. بانوی جام ضمنا می تواند نماینده ی الهام و آرامش از جانب شخصی باشد که نیازهای احساسی شما را درک و تقویت می کند. در حالات افراطی بانوی جام به شما هشدار می دهد تا به تبادلات احساسی و عاطفی خود با افراد غیر از خانواده، توازن بخشید و از ساختن تصورات ایده آلی از شخصیت افراد پرهیز کنید. در غیر اینصورت احساس ناامیدی کرده و یا مورد سوءاستفاده احساسی قرار می گیرید!

من هم اکنون از قلبم پیروی می کنم و به آن سو که مرا می خواند حرکت می کنم.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین آبان

نسبت به اقدام هر عملی که در اندیشه ی آن هستید این کارت به شما پاسخ مثبت می دهد. منتظر چه هستید؟! قدم بردارید و پیش بروید. اگر یک موقعیت تجاری یا سرمایه گذاری ایجاد شده است از آن به بهترین وجه استقبال کنید. این کارت به شما توصیه می کند تا مهارت های جدید خود را گسترش دهید و مسئولیت های مالی و شغلی جدید را به عهده بگیرید. بکار انداختن سرمایه هایتان در این زمان به شما آزادی و قدرت می بخشد.

– افسوس خوردن برای یک اشتباه

پشت سر گذاردن مشکلات

– رضایت و خوشبختی

– یک بانوی بلوند روشن با چشمان میشی

– رها کردن وابستگی های عاطفی

– پشت سر گذاشتن یک دوره فشار و ناراحتی

– مراقب باشید تا انتخاب صحیحی نمایید.

– رهایی از اضطراب و نگرانی

عبارت شفابخش :

– برداشت نادرست از یک حرف یا اتفاق

قاطعیت – تصمیم

توضیح :

– بهبود بیماری

شخصیت قانونی – قدرت

عبارت شفابخش :

فالگو

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین مرداد

توضیح :

جشن و شادی

پاسخ شما منفی است. اگر در این فکر هستید تا در زمینه ای، تصمیم مهمی بگیرید این کارت به شما هشدار نفی می دهد. حداقل بدانید که زمان جاری زمان مناسبی برای اجرای تصمیم شما نمی باشد.

عبارت شفابخش :

شما می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-30/667939-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%88%D8%AA-%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1

توضیح :

– نگرش اشتباه

وضعیتی ویژه، آمادگی شما را برای کار مداوم، مطالبه می کند. هم اکنون زمانی است که تمام تلاش ها و انرژی های خود را صرف انجام کاری می کنید که نسبت به آن احساس مسئولیت و اشتیاق دارید. سه سکه یک کارت مثبت در جهت پیشرفت شخصی است و نمایانگر بکارگیری کامل انرژی خلاقی است که از بدن، فکر و روح شما سرچشمه می گیرد.

– زنی با اراده که قادر است تصوراتش را به مرحله اجرا درآورد

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قبل اکثر مورد دقت اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند. فال تاروت در گذشته بیشتر مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین فروردین

برای آنکه بتوانید وضعیت موجود را کنترل کنید، می بایست مسئولیت های خاصی را به عهده بگیرید. دو سکه به شما تاکید می کند تا به خود اعتماد داشته باشید و با تلاش های خود روبرو شوید. نسبت به مشکلات قدری انعطاف پذیر باشید. به زودی بر شرایط دشوار خود مسلط شده و اوضاع بهبود می یابد.

ترس ها، تردیدها و ابهامات شما را میخکوب کرده است. عاملی را که در فکر خود قدرتمند می دانید، راه های انتخابی شما را مسدود ساخته است. هشت شمشیر نمایانگر محرومیت است و محدودیت هایی را که شما بطور خواسته یا ناخواسته به خود تحمیل می کنید، تجسم می سازد. راه نجات را که انتظار شما را می کشد، در وجود خود احساس کنید و از این سردرگمی خود را برهانید. از شهامت درونی خود استفاده کرده و قدرتی را که به دیگران واگذار کرده اید باز پس بگیرید.

من در جستجوی آگاهی عمیق تری هستم.

– موفقیت از طریق تلاش و کوشش

صراحت و مهربانی من، مرا زیبا می سازد.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین تیر

کار خود را با تمام عشق و ذوقی که دارم به ثمر می رسانم.

دو یا چند موضوعات جداگانه انرژی و توجه شما را به خود جلب خواهند کرد. پس از یک دوره خستگی بزودی اوقات دلپذیر از راه خواهند رسید و از انرژی سرشاری برخوردار خواهید شد.

توضیح :

توضیح :

– تسلط بر انجام دو یا چند کار مختلف که جنبه های موفقیت آمیز به همراه دارد

– آغاز موفقیت آمیز برای پیشنهادات مالی و تجاری

شما به قدر کافی انرژی خود را صرف موقعیت ها و یا اشخاصی کرده اید که در قبال تلاش و ایثار شما هیچ چیز نپرداخته اند. شما آنها را از انرژی خود سیراب کرده اید، اما آنها همانند بشکه های بدون ته بوده اند. هرچقدر بیشتر سعی می کنید به یک رابطه ی کاذب قدرت و زندگی تازه بدهید، بیشتر احساس ضعف و خالی بودن می کنید. به ندای قلبتان گوش فرا دهید، و از درون هدایت بطلبید!

ثروت جوهر طبیعی من است و موجب می گردد تا قوه ی خلاق خود را در این جهان متجلی نمایم.

دیدگاه شما نسبت به زندگی قدری متعادل تر می گردد. پایان یک مرحله را به مرور می پذیرید و خود را با وضعیت موجود تطبیق می دهید. در حال حاضر مبادرت به تغییرات ناگهانی بیش از آنکه موجب گشایش شود می تواند مسبب مشکلات بیشتر گردد. گرچه این کارت شور و نشاط زیادی را نوید نمی دهد ولی از مرزهای ناامیدی گذشته است و نمایانگر آنست که به سوی یک دوره ی مثبت تری از زندگی در حرکت هستید. سختی ها را پشت سر گذاشته و اوقات آرام تری را سپری خواهید کرد. حالا دیگر وقت آن است که گذشته را رها کرده و به گذشته بسپارید.

امکانات خلاق من هیچگونه محدودیتی ندارند.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین اسفند

– تحمل مشکلات

محدودیت – ترس – تنگنا

عبارت شفابخش :

– نا امیدی در عشق

عبارت شفابخش :

عبارت شفابخش :

عبارت شفابخش :

– سفر به مکانی تازه

آنچه را باید بدانم هم اکنون به روشنی در می یابم. از اراده ی متعالی پیروی می کنم و آن را می پذیرم.

فال تاروت کبیر روزانه چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ متولدین اردیبهشت

– تولد

پیشنهاد جدید – یک جهش

مذاکره و تایید

هرگونه عقب نشینی، جابجایی و سفر برای رهایی از کسالت و افکار یکنواخت مناسب مساعد است.

به گزارش اقتصادآنلاین، فال تاروت روزانه توسط افراد زیادی از مردم جهان گرفته و خوانده می‌شود. فال تاروت روزانه یکی از مشهورترین و سرشناس ترین انواع طالع بینی و فالگیری به شمار می‌رود که با گسترش تکنولوژی در فضای مجازی نیز به وفور انجام می‌گردد. یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، فال تاروت روزانه  بوده هست. از کارت های فال تاروت روزانه نه تنها برای پیش بینی و آینده بینی بهره گیری می شده هست بلکه برای تربیت نفس آدمی هم مورد بهره گیری بوده هست.

فال تاروت«fale taroot» چیست؟

– زنده دلی و امیدواری

زمان جشن ها و شادی ها و دریافت پاداش و هدایا فرا می رسد. بزودی گشایش های شادی بخش و کامیابی های خود را با اطرافیان جشن می گیرید. از کامجویی و ثروت های احساسی و دنیوی که به شما ارزانی شده است بهره مند شوید ولی زنهار که به آنها وابسته نگردید.