فال حافظ امروز سه شنبه ۱۱ بهمن با تفسیر دقیق + توصیه حافظ به شما

غزل شماره ۳۶۰ دیوان حافظ: گر از این منزل ویران به سوی خانه روم

به گزارش اقتصادآنلاین، فال گرفتن از  آثار ادبی، از باور‌های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می‌بردند بهره‌ای از کلام حق دارند رجوع می‌شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است.

مژده باد بر شما که در کارتان موفق خواهید شد و خبرهای خوب و مسرت بخشی دریافت می کنید. این پیروزی ها نتیجه تلاش و سخت کوشی خودتان است و اگر کمی غفلت کنید ممکن است از آن ها محروم شوید.

نیتی که در دل دارید عملی خواهد شد اما به صبر و سرعت عمل و دقت نیاز دارد و لازم است برای رسیدن به هدف تلاش کنید، به زودی پیروزی از آن شما خواهد شد. به راه خود ادامه دهید و به خداوند توکل کنید.

تعبیر غزل شماره ۳۹۲ حافظ در فال شما:

در کاری که انجام می دهید قاطعانه عمل کنید، مراقب باشید که برخی افراد سودجو به دنبال سواستفاده و به بیراهه کشاندن شما هستند. تیزهوشی و درایت داشته باشید و از اطراف خود غافل نشوید.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین خرداد

 

از فرصت های ارزشمندی که ایجاد شده به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. از کینه و کدورت برحذر باشید که قلب را سیاه می کند، از در آشتی و صفا با دیگران وارد شوید.

کاری انجام داده یا تصمیمی گرفته اید که از آن پشیمان شده اید و خود را سرزنش می کنید. در رسیدن به هدف ناکام مانده و شکست خورده اید و به این باور رسیده اید که کسی خواهان شما نیست و برای کسی ارزشی ندارید.

 

 

گذشته را رها کنید و بیش از این در روزهای از دست رفته زندگی نکنید! به آرزوهای دست یافتنی بیشتر فکر کنید و برای آینده و رسیدن به اهداف خود تلاش کنید.

برای موفقیت در کارهای مهم با دوستان مورداعتماد خود مشورت کرده و دوست و دشمن را از هم جدا کنید. از عقل و درایت خود استفاده کرده و خدا را همیشه به یاد داشته باشید.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین تیر

تعبیر غزل شماره ۷۸ حافظ در فال شما:

سعی کنید همواره تعادل در زندگی را حفظ کرده و قناعت پیشه کنید تا از زندگی لذت ببرید.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین آذر

اگرچه به ظاهر دچار شکست و ضرر شده اید اما این شرایط دائمی نیست و دیر یا زود روزهای خوش فرا خواهد رسید. ناامیدی را کنار بگذارید و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

غزل شماره ۲۱۱ دیوان حافظ: دوش می آمد و رخساره برافروخته بود

تعبیر غزل شماره ۳۱۹ حافظ در فال شما:

 

غزل شماره ۲۹۰ دیوان حافظ: دلم رمیده شد و غافلم من درویش

غزل شماره ۷۸ دیوان حافظ: دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت

تعبیر غزل شماره ۳۷ حافظ در فال شما:

این همه کینه و عصبانیت دردی دوا نمی کند، سعی کنید خود را کنترل کرده و عقل خود را به کار بیندازید. برای حل مشکلات با تدبیر و درایت عمل کنید و از دوستان مورد اعتماد کمک بگیرید.

تعبیر غزل شماره ۴۴۷ حافظ در فال شما:

همای سعادت روی شانه های شما نشسته و محبوب خلق هستید. از عقل و درایت زیادی برخوردارید و خواسته های دل تان زود برآورده می شود.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین مرداد

تعبیر غزل شماره ۲۹۰ حافظ در فال شما:

اعتماد به نفس خود را از دست داده و بسیاری از اوقات خود را دست کم و بی ارزش فرض می کنید. ضعف و ناتوانی شما را از اهداف دور می کند، سعی کنید اعتماد به نفس از دست رفته را بازیابید.

به زودی به سعادت بزرگی دست پیدا می کنید. از یاد خداوند غافل نشوید و از کبر و غرور دوری کنید تا در جایگاه خوبی که به دست می آورید ماندگار باشید. این دنیا فانی است، پس در رفتار و منش خود دقت کنید.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین مهر

غزل شماره ۱۵۳ دیوان حافظ: سحر چون خسرو خاور علم بر کوهساران زد

تلاش و زحمت زیادی کشیده و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته اید اما مایوس نشوید که سرانجام به مراد دل می رسید و روزهای خوش فراخواهد رسید.

 

تعبیر غزل شماره ۳۶۰ حافظ در فال شما:

سر دوراهی قرار گرفته اید و دچار شک و دودلی شده اید به طوری که تصمیم گیری برای شما دشوار شده است. زندگی را سخت می گیرید و در ناامیدی به سر می برید. احساس پوچی و بیهودگی می کنید.

 

شما می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-244/698557-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%B3%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%81%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7

دوستان خوب و باوفا جواهرات ارزشمند در زندگی هستند که رسیدن به مقصود بدون حضور آن ها میسر نخواهد شد. با دیگران صادق و یکرنگ باشید تا نتایج خوب آن را در زندگی مشاهده کنید.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین آبان

از تصمیمات عجولانه و ناگهانی برحذر باشید، کمی دوراندیشی بد نیست! برای موفقیت با افراد متخصص و بزرگان مشورت کنید و بی گدار به آب نزنید.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین اسفند

از ریا و دورویی بر حذر باشید. آرزوهای دور و دراز و دست نیافتنی باعث سرگردانی شما می شود. از نعمت های خداوند کمال استفاده را بکنید اما دلبسته دنیای فانی نباشید.

تعبیر غزل شماره ۳۲۳ حافظ در فال شما:

در زندگی کاری به کسی ندارید و سرتان به کار خودتان است و این از خصلت های خوب شما می باشد. روی کمک دوستان باوفا حساب کنید که در مواقع نیاز به یاری شما خواهند شتافت.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین شهریور

گمان می کنید سختی هایی که به جان خریده اید هدر رفته و زندگی تان هیچ نتیجه ای نداشته، اما ماهی را هروقت از آب بگیرید تازه است. از همین جایی که هستید شروع کنید و راه خود را انتخاب کنید تا به هدف برسید.

فال حافظ امروز ۱۱ بهمن متولدین دی

همه چیز را به زمان بسپارید که درمان هر درد بی درمانی است. شکست سرآغاز پیروزی و موفقیت است. از ناکامی ها درس گرفته و برای آینده ای روشن تلاش کنید. امید و توکل تان به خداوند باشد.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین بهمن

شایستگی های زیادی دارید و هر چه به دست آورده اید در شان و لیاقت شماست. انسان خوش اقبالی هستید که پیروزی های پی در پی به دست می آورید.

قدر دوستان صادق را بدانید و سعی کنید با مردم با صداقت و درستی رفتار کنید. برای حل مشکلاتی که در راه رسیدن به مقصود دارید از مشورت با بزرگان بهره گرفته و عجول نباشید.

تعبیر غزل شماره ۲۱۱ حافظ در فال شما:

مشکلات زیادی سر راه تان داشته و سختی های فراوانی کشیده اید. همه این رنج و شکست ها برای شما تجربه خوبی است تا در آینده با بهره گیری از آن ها به پیروزی دست پیدا کنید.

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین فروردین

تعبیر غزل شماره ۲۴۲ حافظ در فال شما:

 

 

تعبیر غزل شماره ۴۱۰ حافظ در فال شما:

تعبیر غزل شماره ۱۵۳ حافظ در فال شما:

غزل شماره ۳۷ دیوان حافظ: بیا که قصر امل سخت سست بنیادست

غزل شماره ۲۴۲ دیوان حافظ: بیا که رایت منصور پادشاه رسید

غزل شماره ۴۱۰ دیوان حافظ: ای قبای پادشاهی راست بر بالای تو

غزل شماره ۳۲۳ دیوان حافظ: ز دست کوته خود زیر بارم

غزل شماره ۳۹۲ دیوان حافظ: دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن

غزل شماره ۴۴۷ دیوان حافظ: بیا با ما مورز این کینه داری

 

 

 

برای اینکه فال حافظ امروز ۱۱ بهمن با تفسیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

غزل شماره ۳۱۹ دیوان حافظ: سال ها پیروی مذهب رندان کردم

خداوند سراسر رحمت و لطف است، به لطف بی کران پروردگار ایمان بیاورید و به او توکل کنید که همه چیز در ید قدرت اوست.فـال حـافـظ امروز ۱۱ بهمن متولدین اردیبهشت