فال حافظ امروز چهارشنبه ۱۸ آبان با تفسیر دقیق + توصیه حافظ به شما

تـعـبـیـر فال حافظ:

تـعـبـیـر فال حافظ:

ساقی ار باده از این دست به جام اندازد

تعبیر فال حافظ:

تا ز میخانه و می نام و نشان خواهد بود

برای اینکه فال حافظ امروز ۱۸ آبان با تفسیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.تـعـبـیـر فال حافظ:

دانم که بگذرد ز سر جرم من که او

تـعـبـیـر فال حافظ:

گر چه پریوش است ولیکن فرشته خوست

بی لاله عذار خوش نباشد

تـعـبـیـر فال حافظ:

بی باده بهار خوش نباشد

تفسیر فال حافظ شما می گوید درد دل تو و فریادها و آه های جگرسوزت درمان ندارد. هرچه می کشی از آشنایان است. حاضری حتی برای رسیدن به مقصود جانت را هم فدا کنی. با گریه و زاری نیز مشکلت حل نمی شود.

فال حافظ متولدین دی

فال حافظ امروز شما می گوید فکر می‌کنید وضعیت شما تغییرناپذیر است و این مسئله باعث دلسردی تان شده است. از یکنواختی خسته شده‌اید. می‌ترسید که آینده را نتوانید بسازید. ناامید نباشید؛ این کار به دست خودتان حل می شود. همت کنید و زندگی تان را بسازید.

 فـال حـافـظ متولدین مرداد

گوشه ابروی توست منزل جانم

بر همانیم که بودیم و همان خواهد بود

فال حافظ امروز شما می گوید مسائل کوچک را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و از زندگی ات لذت ببر و به خاطر مسائل کوچک خود را آزار نده. قدری نیز عاقبت اندیش باش.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست

حاصل کارگه کون و مکان این همه نیست

طرف چمن و طواف بستان

پیاله‌ای بدهش گو دماغ را تر کن

وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی

فال حافظ امروز شما نشان می دهد زندگی را سخت نگیرید که ارزش این همه رنج را ندارد. برای دو روزه دنیای فانی حق دیگران را پایمال نکنید. از ظاهربینی پرهیز کنید و فریب ظواهر دنیا را نخورید. از رویاهای محال دست بردارید.

فـال حـافـظ متولدین تیر

سر ما خاک ره پیر مغان خواهد بود

تـعـبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد خود را با انجام کارهای بیهوده مشغول مکن. با حرف دیگران از کارهای خود دست برندار. آرزوهای بلند و اهداف دست نیافتنی داری. به موقعیت خود خوب بیندیش و آمال و آرزوهایت را تعدیل کن، زیرا تلاش در راه بلندپروازی های بیهوده تنها صرف بی نتیجه وقت و انرژی است.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

روشنی طلعت تو ماه ندارد

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد مژده باد بر شما که به زودی روزهای خوش فرا می‌رسد و بخت و اقبال به شما روی می آورد. از لحظه‌های خوب زندگی کمال استفاده را بکنید. از نگرانی و تشویش دوری کنید و مطمئن باشید روزهای سخت خیلی زود خواهد گذشت. با افراد خانواده و دوستان دلسوز اعتماد کنید. تجربه‌های امروز برای ساختن آینده روشن به شما کمک خواهد کرد.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

شما می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-244/679989-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DA%86%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%A2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%81%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7

تـعـبـیـر فال حافظ:

عارفان را همه در شرب مدام اندازد

سلیمان با چنان حشمت نظرها بود با مورش

ای بسا مرغ خرد را که به دام اندازد

هوای مجلس روحانیان معطر کن

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که نوبتی هم باشد نوبت توست که موفقیت شامل حالت شود و از این پیروزی اطرافیانت نیز بی بهره نمانند. مواظب دور و بر خودت باش. عده ای می‌خواهند که چوب لای چرخ تو بگذارند. تو کوشش خودت را بکن، خداوند حیله آنها را خنثی می کند.

فـال حـافـظ متولدین آبان

تفسیر فال حافظ شما می گوید ظاهربین نباش و تصمیم را بر مبنای ظواهر نگیر. حواست را جمع کن! می‌خواهند تو را فریب بدهند. آنها از تو خیلی زرنگ تر هستند. کسی را در کنارت داری که راهنمایی ات می‌کند، قدرش را بدان. اگر به حرفش گوش دهی تمام جهان در دست توست.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

اگر فقیه نصیحت کند که عشق مباز

نظر کردن به درویشان منافی بزرگی نیست

تـعـبـیـر فال حافظ:

آری آری طیب انفاس هواداران خوش است

صحن بستان ذوق بخش و صحبت یاران خوش است

فال حافظ امروز شما نشان می دهد بسیار انسان خوش شانسی هستید. هر کجا می‌روید بقیه کنار می‌کشند چون موفقیت تان در آنجا حتمی است. کاری را که انجام می‌دهید از دست هیچ کس بر نمی‌آید و این به خاطر ذوق و سلیقه خودتان است. مواظب باشید راه خطا نروید چون دشمنان می‌خواهند شما را خراب کنند.

فـال حـافـظ متولدین آذر

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

کز سر زلف و رخش نعل در آتش دارم

که تا یک دم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش

خوشتر از این گوشه پادشاه ندارد

فال حافظ امروز شما می گوید چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی اما مرور زمان همه چیز را درست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ ان شاالله.

در نهانخانه عشرت صنمی خوش دارم

ز در درآ و شبستان ما منور کن

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که دوستی به تو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می شود.

 فـال حـافـظ متولدین اسفند

شراب تلخ می خواهم که مردافکن بود زورش

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند

باده پیش آر که اسباب جهان این همه نیست

دارم امید عاطفتی از جانب دوست

پنج روزی که در این مرحله مهلت داری

عاشق و رندم و میخواره به آواز بلند

تـعـبـیـر فال حافظ:

تـعبـیـر فال حافظ:

تعبیر فال حافظ:

هجر ما را نیست پایان الغیاث

 

دین و دل بردند و قصد جان کنند

خوش بیاسای زمانی که زمان این همه نیست

به گزارش اقتصادآنلاین، فال گرفتن از  آثار ادبی، از باور‌های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می‌بردند بهره‌ای از کلام حق دارند رجوع می‌شد. با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است.

ور چنین زیر خم زلف نهد دانه خال

وین همه منصب از آن حور پریوش دارم

وگرنه هر که تو بینی ستمگری داند

فال حافظ امروز شما نشان می دهد ظاهر زیبا و جمال بی عیب بدون سیرت پاک ارزشی ندارد پس فقط به ظواهر تکیه نکن و رفتار و ادب و اخلاق را نیز مد نظر داشته باش. هیچ گلی بی خار نیست. تو هم سعی کن ایرادهای خود را برطرف کنی. در انتخاب نیز تشخیص درست با توست. دقت بیشتری داشته باش.

فـال حـافـظ متولدین مهر

گل بی رخ یار خوش نباشد

حلقه پیر مغان از ازلم در گوش است

درد ما را نیست درمان الغیاث

از صبا هر دم مشام جان ما خوش می‌شود

وقت گل خوش باد کز وی وقت میخواران خوش است

 

پیش تو گل رونق گیاه ندارد

نه هر که آینه سازد سکندری داند

الغیاث از جور خوبان الغیاث