فال حافظ امروز یکشنبه ۲۴ مهر با تفسیر دقیق + توصیه حافظ به شما

نشاط و عیش و جوانی چو گل غنیمت دان

وفای عهد من از خاطرت به درنرود

نگارین گلشنش روی است و مشکین سایبان ابرو

در چشم پرخمار تو پنهان فسون سحر

بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم

جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو

دارای جهان نصرت دین خسرو کامل

خداوندا مرا آن ده که آن به

جهانیان همه گر منع من کنند از عشق

طایر قدسم و از دام جهان برخیزم

اگر به باده مشکین دلم کشد شاید

تو کز مکارم اخلاق عالمی دگری

ببرد از من قرار و طاقت و هوش

اینش سزا نبود دل حق گزار من

تـعـبـیـر فال حافظ:

فال حافظ امروز شما این تفسیر را دارد که اگر می خواهید به اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید از کبر و غرور برحذر باشید که راه رسیدن به مقصد را دورتر می کند. قدر ایام جوانی را بدانید، عمر در حال گذر است و این روزها دیگر برنمی گردد. جانب اعتدال را داشته باشید و از افراط و تفریط بپرهیزید. در کارها دوراندیش و آینده نگر باشید.

فـال حـافـظ متولدین آبان

دور فلکی یک سره بر منهج عدل است

فال حافظ امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فـال حـافـظ متولدین فروردین

ای روی ماه منظر تو نوبهار حسن

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد همیشه به دنبال آنچه می‌خواهی نباش، چه بسا آنچه خدا نصیبت کرده به مراتب برایت بهتر از آن چیزی است که آرزویش را داشته‌ای. نصیحت‌پذیر باش و هر حرفی را که نفع تو در آن است بدون درنظر گرفتن گوینده بپذیرید. صبور باشید و نهراسید تا به مراد دل برسید.

فـال حـافـظ متولدین خرداد

بت سنگین دل سیمین بناگوش

فال حافظ امروز شما می گوید که همگان به تو غبطه می‌خورند و این به خاطر آن است که در هیچ کاری طمع نمی‌کنی و برای مال دنیا حریص نیستی. دل بزرگی داری و برای همین خدا تو را از مال دنیا بی نیاز می سازد. اگر عهدی بسته ای یا نذری کرده‌ای آن را فراموش نکن.

پیشتر زان که چو گردی ز میان برخیزم

تـعـبـیـر فال حافظ:

تـعـبـیـر فال حافظ:

تـعـبـیـر فال حافظ:

اگر پوسیده گردد استخوانم

تا شدم حلقه به گوش در میخانه عشق

فال حافظ امروز شما نشان می دهد نگرانی را کنار گذاشته و آرامش خودتان را حفظ کنید. اگر می‌خواهید به اهداف خود برسید باید صبر و شکیبایی داشته باشید. از یاس و ناامیدی بپرهیزید؛ زیرا در آینده نزدیک به آرزوی خود خواهید رسید.

خال و خط تو مرکز حسن و مدار حسن

فال حافظ امروز شما حکایت از این دارد که عاشق شده‌اید و همه می خواهند شما را از این تصمیم و انتخاب منصرف کنند. مشورت امری نیک و پسندیده است اما گاهی عقل و عشق مقابل هم قرار می گیرند. در مورد این مسئله خودتان تصمیم بگیرید، ان شاءالله هر چه خیر است همان اتفاق می‌افتد.

 فـال حـافـظ متولدین اسفند

جوانا سر متاب از پند پیران

فال حافظ امروز شما می گوید از فرصت هایی که برای شما پیش می‌آید کمال استفاده را بکنید و قدر لحظه‌های زندگی را بدانید تا بعدا دچار پشیمانی و حسرت نشوید. اراده و عزم عالی دارید، کافیست از موقعیت های خوب استفاده کرده و همچنان امید خود را حفظ کنید تا به اهداف خود دست پیدا کنید.

 فـال حـافـظ متولدین مرداد

در زلف بی‌قرار تو پیدا قرار حسن

تا نیست غیبتی نبود لذت حضور

سحر ببوی گلستان دمی شدم در باغ

تـعـبـیـر فال حافظ:

برای اینکه فال حافظ امروز ۲۴ مهر با تفسیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو

تفسیر فال حافظ شما می گوید خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی. به خدا توکل داشته باش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روییده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

فال حافظ متولدین دی

فاش می‌گویم و از گفته خود دلشادم

گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور

مژده وصل تو کو کز سر جان برخیزم

هر دم آید غمی از نو به مبارک بادم

از دست غیبت تو شکایت نمی‌کنم

خوشا دلی که مدام از پی نظر نرود

خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل

تعبیر فال حافظ :

نگردد مهرت از جانم فراموش

فال حافظ امروز شما نشان می دهد مورد ظلم و بی عدالتی واقع شده ای، اما نگران نباش. عدل خداوند ستمکاران را به سزای اعمالشان خواهد رساند و آنکه تو را از مقصود بازداشت هرگز به مقاصد پلید خود نخواهد رسید. تو به آنچه نیت پاکت فرمان می دهد، عمل کن و از اندیشه های باطل دوری کن که خداوند روزی تو را می دهد و مشکلاتت را حل خواهد کرد.

فال حافظ امروز با تفسیر دقیق و زیبا

فـال حـافـظ متولدین مهر

تـعـبـیـر فال حافظ:

تعبیر فال حافظ:

تـعـبـیـر فال حافظ:

من آن کنم که خداوندگار فرماید

کز غمگسار خود سخن ناسزا شنید

به هر درش که بخوانند بی خبر نرود

یحیی بن مظفر ملک عالم عادل

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی

که حافظا نبود بر رسول غیر بلاغ

دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور

فال حافظ امروز شما می گوید از آنجا که شما انسانی هستید که نسبت به همه اطرافیان رفتاری شایسته و به جا دارید، از دیگران نیز توقعی مشابه دارید، اما بدان که کار نیک کردن برای پاسخ نیک گرفتن نیست. تو با انجام کارهای نیک وجدان خود و خدای خود را راضی میکنی، پس غصه عکس العمل های دیگران را مخور و در بند رفتار آنها نباش که اجر نیکوکاران با خداست.

فـال حـافـظ متولدین بهمن

غلام چشم آن ترکم که در خواب خوش مستی

تفسیر فال حافظ شما می گوید دچار گرفتاری شده‌اید و بسیار اندوهگین هستید. همین باعث شده به گله و شکایت روی آورید. احساس می‌کنید بخت و اقبال از شما روی گردانده است. از یأس و ناامیدی برحذر باشید، زندگی جریان دارد و به دنبال هر سختی آسانی فرا می‌رسد. به خداوند توکل کنید و صبور باشید.

فـال حـافـظ متولدین شهریور

عشقی در دل دارید که شما را بی تاب کرده طوری که در تمام لحظات به او فکر می کنید، اما بدانید که اگر از خط تعادل خارج شوید دچار رنج خواهید شد.

فـال حـافـظ متولدین آذر

از یار آشنا سخن آشنا شنید

تـعـبـیـر فال حافظ:

که تا چو بلبل بی‌دل کنم علاج دماغ

بوی خوش تو هر که ز باد صبا شنید

تـعبـیـر فال حافظ:

تفسیر فال حافظ امروز شما نشان می دهد اکنون که با همه زیرکی‌ها و کناره‌گیری‌ها در دام عشق اسیر شده‌ای. بی‌تابی‌ها و غصه‌های تو بیهوده است. خود را بیش از این عذاب نده و نسبت به آینده نا‌امید نباش. بدان که تو در میان رقیبان خود برگزیده خواهی شد. آنها کنار گذاشته خواهند شد و این تو هستی که به مقصود خود خواهی رسید.

فـال حـافـظ متولدین اردیبهشت

فال حافظ امروز شما نشان می دهد روزهای خوشبختی و کامیابی نزدیک است و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. قدر خانواده و نزدیکان را بدانید که بسیار مهربان و دلسوز هستند. عهدی که با یار بسته اید خوب و مبارک است. از فرصت‌های پیش آمده استفاده کنید و با دوراندیشی و تدبیر، آینده روشنی برای خود بسازید.

فـال حـافـظ متولدین تیر

شما می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-244/674205-%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%DB%8C%DA%A9%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%81%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%AF%D9%82%DB%8C%D9%82-%D8%AA%D9%88%D8%B5%DB%8C%D9%87-%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%85%D8%A7

که رای پیر از بخت جوان به

که بوی خیر ز زهد ریا نمی‌آید

وصال او ز عمر جاودان به

تـعـبـیـر فال حافظ: