قطع گاز بیش از 800 سازمان و مراکز دولتی و عمومی- اخبار نفت و انرژی – اخبار اقتصادی تسنیم

رحمانی در پایان، با اشاره به انجام بازدیدهای ادواری توسط تیم‌های کارشناسی شرکت ملی گاز ایران، از رعایت دمای 21-18 درجه در فضای داخلی و دمای 18 درجه در راهروها و فضاهای عمومی و سرپوشیده نام برد که درفرآیند بازدیدها مورد توجه و تاکید قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: طرح مذکور در راستای اجرایی کردن بخش‌نامه صادره از سوی نهادهای حاکمیتی بالادست، وزارت نفت و نیز دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفته است.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مسلم رحمانی، مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن ایام سرد سال و لزوم صرفه‌جویی مشترکین در مصرف گازطبیعی، شرکت‌های گاز استانی از ابتدای آذرماه، اقدام به پایش مصرف تمامی سازمان‌ها، ادارات و مراکز دولتی، عمومی و …. کرده که در این ارتباط، از حدود بیش از 72 هزار پایش انجام‌شده تاکنون، بیش از 6 هزار و 300 مورد اخطار قطع گاز، 841 مورد قطعی گاز و 802 سازمان از ورود به داخل سازمان، ممانعت به عمل آورده‌اند که در صورت ادامه این روند، ضمن برخورد با دستگاه مورد نظر، اسامی این دستگاه‌ها نیز اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2826294