مراقبت از پوست با ماسک های ورقه ای + روش استفاده

۲. بهبود کیفیت پوست

۳. سم زدایی

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ فقط کافی است شما ماسک را از بسته خود خارج کرده و روی صورت خود قرار دهید. به همین سادگی! این ماسک ها معمولا از کاغذ، الیاف، خمیر نارگیل یا ژل های نازک برای آبرسانی به پوست ساخته می شوند. آن ها طوری طراحی شده اند که به طور منظم روی قسمت‌های مختلف صورت شما قرار می گیرند. زیرا شکاف هایی در اطراف چشم و بینی دارند تا همه نواحی را به طور یکنواخت پوشش دهند. این محصولات مراقبت از پوست سرشار از مواد مغذی هستند و به پوست شما احساس شادابی می دهند.

مزایا و فواید ماسک ورقه ای صورت

۲- ماسک را به مدت ۲۰ دقیقه بر روی صورت بگذارید

این نوع از ماسک ها، منافذ باز را کاهش داده و تولید چربی پوست را کنترل می کنند. بعلاوه، ماست مانند لایه بردار عمل کرده و به خوبی منافذ را تمیز می کند.

ماسک را از بسته خارج کرده و به طور کامل بازش کنید. سپس آن را روی صورت گذاشته و دقت داشته باشید که بخش های بریده شده ی چشم و بینی و دهان بر روی ماسک، به درستی  بر روی صورت قرار گیرند. چند ثانیه ماسک را بر روی پوست فشار دهید تا  به خوبی به پوست بچسبد و کاملا با پوست در تماس باشد.

۵. بهبود آکنه

پس از اینکه زمان استفاده از ماسک تمام شد، آن را از قسمت چانه بلند کنید و به سمت بالا بکشید تا به طور کلی از پوست جدا شود.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-84/654888-%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%82%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D9%82%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87

 برای تسکین پوست، از ماسک ژلی شفاف استفاده کنید.

۶. جوانسازی پوست

به برچسب روی محصول دقت کنید.

۱. آبرسانی

 برای پوست های چرب، از ماسک ماست استفاده کنید.

ماسک-ورقه-ای-صورت.

آکنه ها را با ماسک عصاره ی حلزون از بین ببرید.

۳- برداشتن ماسک

برای اطلاع از مدت زمان استفاده از ماسک، اطلاعات روی بسته را مطالعه کنید. مدت زمان استفاده از بیشتر ماسک ها ۱۵ تا ۲۰ دقیقه است. موسیقی دلخواه تان را بگذارید و دراز بکشید تا جادوی ماسک کار خود را بکند.

ماسک-ورقه-ای-صورت

۴. روشن کردن پوست

این نوع ماسک، مناطق ملتهب پوست را مرطوب کرده و تسکین می دهد. پس از استفاده از آن هم، پوست را به خوبی نرم و مرطوب می کند. این ماسک ها بسیار مناسب افرادی ست که مشکلات پوستی مانند اگزما دارند.

۱. گذاشتن ماسک بر روی صورت

نکات مهم در انتخاب ماسک ورقه ای 

معمولا بر روی بسته بندی ماسک های ورقه ای، نوع مناسب پوست برای ماسک را درج می کنند. برای پی بردن به این موضوع برچسب روی بسته را مطلاعه کنید.

نحوه استفاده از ماسک 

تاثیر جادویی ماسک های ورقه ای بر روی پوست صورت

ماسک ورقه ای صورت چیست؟

اگر روی بینی و پیشانی تان چرب است اما دیگر نقاط صورت تان خشک است، از ماسکی آبرسان و پاک کننده استفاده کنید. بهتر است که این ماسک، از مواد طبیعی مثل خزه ی دریایی تشکیل شده باشد که همزمان به سم زدایی و مرطوب کنندگی پوست، کمک می کند.

 از ماسک آبرسان طبیعی برای پوست مختلط استفاده کنید.

ممکن است که  اگر ماسک را مدت بیشتری برروی پوست بگذارید، خشک شده و رطوبت پوست را بگیرد . بهتر است که ساعت زنگ بگذارید تا بیشتر از زمان لازم، ماسک بر روی صورت نماند.

این راه حل برای افرادی که آکنه دارند، بسیار مناسب است؛ زیرا به آبرسانی پوست کمک کرده و پوست آسیب دیده را نرم و درمان می کند. اگر جایی از پوست تان باز شده، ماسک های ورقه ای ژلی تاثیرگذارتر از ماسک های ورقه ای پنبه ای معمولی، برای رفع مشکل هستند. عصاره ی حلزون، برای افرادی که پوست معمولی دارند، مناسب است.