معاون رییس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم بازدید کرد- اخبار فناوری اطلاعات | اینترنت | موبایل – اخبار اقتصادی تسنیم

روزگذشته نمایشگاه روایت خدمت، وعده و وفا با حضور غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهوری و میثم لطیفی رییس سازمان امور اداری و استخدامی در محل نمایشگاه های دائمی تهران شروع به کار کرد.

در این نمایشگاه که روز گذشته آغاز شده و تا سه‌شنبه 7 شهریور ماه ادامه دارد، شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت ارتباطات نیز دستاوردهای خود در دولت سیزدهم را در حوزه‌های مختلف زیرساختی و ارتباطی شامل حوزه فضایی، توسعه ارتباطات ثابت مبتنی بر فیبرنوری، پست، پست بانک و توسعه ارتباطات روستایی ارایه کرده اند.

علاوه بر آن شرکت‌های فعال بخش خصوصی در حوزه تولید تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بخش‌های مختلف تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در غرفه این وزارتخانه، تولیدات و محصولات خود را ارائه و معرفی می‌کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2947944

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در دومین روز نمایشگاه روایت خدمت، وعده، وفا که به مناسبت هفته دولت و برای ارائه دستاوردهای دو ساله دولت سیزدهم در حال برگزاری است، انسیه خزعلی معاون رییس جمهوری از دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بازدید کرد.

وی با حضور در غرفه وزارت ارتباطات با خدمات و فعالیت های سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه آشنا شد و گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های در دست اقدام این حوزه را دریافت کرد.