واکنش مدیرعامل شرکت گاز یزد به قطع گاز شرکت تحت مدیریت خودش- اخبار نفت و انرژی – اخبار اقتصادی تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته خبری منتشر شد مبنی بر اینکه گاز شرکت گاز یزد قطع شد، این خبر با واکنش‌های مختلفی از سوی مردم و مسئولان مواجه شد.

عقلی با بیان اینکه همه ارکان صنعت گاز کشور و از جمله مجموعه شرکت گاز استان یزد باید در مسیر اجرای مصوبه‌های مربوط به الگوی مصرف پیش‌قدم باشند، تأکید کرد: همکاران ما در دیگر بخش‌های دولتی باید بدانند که مجموعه شرکت گاز در موضوع  پایش رعایت دمای رفاه و الگوی مصرف جدی است و حتی شرکت‌های تابع صنعت نفت و گاز نیز با دقت کامل ارزیابی می‌شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد نیز به این اتفاق واکنش نشان داد و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرد. سعید عقلی، با اشاره به قطع چندساعته گاز شرکت تحت مدیریت خود گفت: با توجه به دستورالعمل‌های وزارت نفت و لزوم رعایت دمای رفاه تا حداکثر 18 درجه سانتیگراد در اداره‌ها و مراکز عمومی، برنامه پایش و بازدید از مراکز و ادارات استان از جمله شرکت گاز استان به‌صورت مداوم اجرا شده است.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2826560

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد افزود: از آنجا که مسئولیت پایش شرکت گاز استان یزد  را شخصاً به‌عهده داشتم، در جریان یکی از بازدیدهای روزانه از این مجموعه، متوجه شدم در یکی از اتاق‌های شرکت از حداکثر دمای رفاه به اندازه 2 دهم درجه تخطی شده و دمای اتاق 18.2 درجه بود، از این رو  ضمن اخذ تعهد کتبی از مدیر بخش نسبت به قطع گاز شرکت، به مدت چهار ساعت اقدام شد.