وزارت راه: سئوالات اشتباه آزمون ورود به حرفه مهندسان حذف شد/ نتایج آزمون فردا اعلام می شود- اخبار راه و مسکن – اخبار اقتصادی تسنیم


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان با اشاره به اینکه نتایج آزمون شهریورماه ورود به حرفه مهندسان فردا  16 آبان از طریق درج اطلاعیه در سامانه معاونت مسکن و ساختمان اعلام می‌شود، اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در آزمون شهریورماه سالجاری قادر خواهند بود تا نتایج آزمون خود را در سامانه معاونت مسکن و ساختمان مشاهده کنند.

وی با بیان این‌که تلاش می‌کنیم مجموعه آزمون‌های نظام‌مهندسی را به تعداد بیشتری در سال برگزار شود، افزود: در این راستا برنامه‌ریزی شده تا این دسته از آزمون‌ها  در سال به تعداد 4 آزمون برگزارشود تا داوطلبان از فرصت‌های بیشتری برای قبولی برخوردار باشند.

وی یادآور شد: در این دوره از آزمون‌ها پاسخ تشریحی سوالات نیز منتشر خواهد شد تا چنانچه هر شرکت‌کننده‌ای اعتراضی نسبت به هر سوالی داشته باشد بتواند پاسخ خود را با مراجعه به پاسخ‌های تشریحی ارایه شده، دریافت کند. علاوه بر آن تمامی اعتراضات شرکت‌کنندگان به سوالات آزمون شهریور از سوی کمیته‌های تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و تغییرات لازم در زمینه حذف سئوالات اشتباه یا مبهم یا کلید سوالات، به نفع داوطلبان اعمال شده و نتیجه اعلامی قطعی است.

مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در خصوص آزمون ورود به حرفه مهندسان که در دی ماه برگزار می‌شود گفت: این آزمون در 8 و 9 دی ماه در 7رشته مهندسی و در تمامی رشته‌ها و صلاحیت‌ها به غیر از آزمون طراحی معماری برگزار خواهد شد.

مانی‌فر برگزاری آزمون بعدی طراحی معماری را منوط به اعلام نتایج آزمون پیشین اعلام کرد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2800136