وزیر ارتباطات: افزایش تعرفه اینترنت نسبت به افزایش حقوق ها ناچیز است- اخبار فناوری اطلاعات | اینترنت | موبایل – اخبار اقتصادی تسنیم

وزیر ارتباطات در پاسخ به مشکل دسترسی اینترنت در مناطق روستایی سیستان‌ و بلوچستان قول اتصال تمامی روستاهای بالای 20 خانوار را به اینترنت داد.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2819942

زارع پور درباره گرانی اینترنت و افزایش تعرفه اینترنت به یک شهروند گفت این مساله نسبت به افزایش حقوق و درآمد ناچیز بوده است و تعرفه اینترنت اپراتورها از سال 96 و تلفن ثابت از سال 90 تغییر ویژه‌ای نکرده بود که منجر به ورشکست شدن آن‌ها در بلندمدت می‌شد و نیازمند تغییر بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ساعاتی پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور پاسخگویی بی‌واسطه اعضای هیئت دولت به مطالبات مردمی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به صورت مستقیم به سوالات مردم پاسخ داد.

«عیسی‌زارع‌پور»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، امروز از ساعت 13 تا 14 پاسخگوی طرح نظرات، ایده‌ها، شکایت‌ها و درخواست‌های مردم در حوزه ماموریتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بود. در ارتباطات مستقیمی که وزیر ارتباطات با تعدادی از هموطنان سراسر کشور داشت، موضوعاتی چون ارتباطات روستایی، شیوه محاسبه هزینه‌های اینترنت، رفع نقاط کور ارتباطی، مشکلات کارکنان، بازنشستگان و کارگزاری‌های شرکت مخابرات ایران و حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی در پلتفرم‌های داخلی مطرح شد.