وضعیت بازار خودرو پنجشنبه ۳۰ شهریورماه / افزایش قیمت دنا و کوییک

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۲۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۳ روز گذشته ۱۵ میلیون افزایش یافته  است. قیمت سمند سورن پلاس ۱۴۰۲ نیز ۵۶۵ میلیون تومان است که ۲۰ میلیون نسبت به روز گذشته و ۳۵ میلیون طی ۳ روز گذشته بالا رفته است.

قیمت تارا دنده ای ۱۴۰۲ هم به ۶۶۵میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است و طی سه ماه گذشته ۱۴۵ میلیون ارزان شده است.

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین قیمت خودرو در بازار کلیک کنید. گفتنی است قیمت خودروهای داخلی بر اساس اطلاعات سایت باما به‌روزرسانی شده است.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7-66/736015-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D9%86%D8%A7-%DA%A9%D9%88%DB%8C%DB%8C%DA%A9

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم نسبت به روز  گذشته ۳ میلیون ارزان شده است و حوالی ۲۴۵ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت ساینا S اتوماتیک نیز ۳۹۰ میلیون تومان شده است که ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۱۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که  نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت دلار طی روزهای گذشته دوباره به کانال ۴۹ هزارتومانی بازگشته است و کارشناسان بازار خودرو پیش‌بینی می‌کنند که به‌زودی دوباره شاهد افت جزیی قیمت خودرو باشیم.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۸۱۵  میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۵ میلیونی طی روز گذشته است. دنا ۲۵ میلیون در ۲۳ روز گذشته ارزان شده است. این خودرو نسبت به خرداد ۱۲۵ میلیون تومان ریزش داشته است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۰ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۰ میلیون است که ثابت مانده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱، ۷۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۷۸۰ تومان قیمت خورده است که  ۱۰ میلیون بالا رفته است و طی ۳۰ روز حوالی ۳۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است و طی سه روز نیز ۲۰ میلیون افزایش پیدا کرده است.  رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۴۰ میلیون تومان که نسبت به دیروز ثابت مانده است اما طی ۳ روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و ۳۲۰میلیون تومان اعلام شد.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۹۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون بالا رفته است و طی سه ماه گذشته ۲۲۰میلیون ارزان شده است.

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ قیمت اکثر خودروهای پرفروش داخلی امروز با ثبات به روز شده است. با این حال بررسی تغییرات قیمت خودرو نشان می‌دهد که برخی از محصولات خودروسازان داخلی همچون دنا و کوییک که روند صعودی شدن را طی چند روز گذشته حفظ کردند و امروز نیز افزایش قیمت داشتند.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰  نیز نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است و حوالی ۳۲۰ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۱۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۵ میلیون افزایش یافته است. این خودرو از تیر تا به امروز ۱۷۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۵ میلیون تومان شده است و نسبت به روز گذشته ثابت مانده است اما طی ۱8 روز گذشته ۳۵ میلیون ارزان شده است.

جدیدترین قیمت خودروهای پرفروش ایرانی و تغییرات آن نسبت به چهارشنبه روز گذشته (۲۹ شهریور) را می‌خوانید.

قیمت روز محصولات ایران خودرو

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. این خودرو تقریبا طی سه ماه گذشته ۱۶۵ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این ۷۸۰میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلون گران شده است. این  مدل طی دوماه گذشته ۱۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای ثبات طی یک روز است اما طی ۲۹ روز گذشته ۴۵میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۱۵ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۵۵ میلیونی شده است که تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۷ تیپ ۵ مدل ۱۴۰۲ نیز امروز به ۵۳۵ میلیون تومان رسیده است که ۵ میلیون گران شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۲۰ میلیون تومان اعلام شده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۶۵۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون و سه روز گذشته ۲۵ میلیون ارزان است. این مدل گرانترین پژو پارس است.

قیمت روز محصولات سایپا

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پراید ۱۱۱ صفر مدل ۹۹ نیز امروز ۳۳۰ میلیون تومان است و  نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۱ به ۴۷۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.