پیش‌بینی مهم برای متقاضیان رمزارز/ پادشاه ارزها صعود می‌کند؟

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۳ درصد کاهش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۰۸ درصد کاهش

الگوی سه ماهه مطلق نیست زیرا با الگوی بزرگتر مشاهده شده در ۹ سال گذشته تغذیه می‌شود. اگر قیمت بیت‌کوین در پایان سال ۲۲ هزار و ۸۴۰ دلار بسته شود، ۳۷ درصد بالاتر از قیمت اولیه ۱۶هزار و ۴۹۶ دلاری سال ۲۰۲۳ خواهد بود. این مورد با رفتار ارز دیجیتال مشاهده شده در ۹ سال گذشته مطابقت دارد.

۳- تتر

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۵ درصد کاهش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۱۵ درصد کاهش

۱۰ – پولکا دوت

۵- ریپل

۸ – دوج کوین

۷- کاردانو

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۹ درصد افزایش

قیمت بیت‌کوین در حال حاضر بالای ۲۷هزار دلار است که پس از چند روز شمعدان سبز و به دنبال آن کاهش جزئی در ۴۸ روز گذشته به دست آمده است. در حالی که این به خودی خود چیز زیادی در اختیار ما قرار نمی‌دهد اما شاخص قدرت نسبی (RSI) اطلاعاتی ارائه می‌کند.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۶.۷۹ میلیارد دلار است که ۱۵.۱۷درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۵۶ میلیارد دلار است که ۶.۹۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۳۴.۵۲ میلیارد دلار است که ۹۳.۸۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

۶- یو اس دی کوین

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۳.۶۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۴۹ درصد کاهش

۹- سولانا

قیمت: ۴.۰۳ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۰۰ درصد افزایش

قیمت: ۰.۰۶۰۸۲ دلار

۲- اتریوم

این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.

۲۳۳۲۲۰


منبع: https://www.khabaronline.ir/news/1820750/%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D9%85%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%B4%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%87%D8%A7-%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8%AF-%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D9%86%D8%AF

از سال ۲۰۱۴، بیت‌کوین الگوی یک سال زیان و به دنبال آن سه سال بازده مثبت را مشاهده کرده است. این پیشرفت صرف‌نظر از عوامل خارجی، مانند همه‌گیری کووید-۱۹، وضعیت بد بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۲ و غیره صادق است. بنابراین، اگر قیمت بیت‌کوین از این الگو پیروی کند، سال ۲۰۲۳ سالی خواهد بود که بیت‌کوین همچنان شاهد افزایش قیمت است. با توجه به اینکه در گذشته، سال بعد از زیان، سود کمتری را به همراه داشته، افزایش ۳۷ درصدی برای آن در نظر گرفته می‌شود. این مورد به سرمایه‌گذاران امیدواری می‌دهد که در سال ۲۰۲۴، ارز دیجیتال شاهد افزایش قابل توجه قیمت خواهد بود.

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۲۱.۹۴ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۷۲ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۳.۹۸ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۹۷ درصد کاهش

اولین ارز رمزنگاری شده جهان، الگویی دارد که علیرغم چالش‌های عوامل خارجی، بر اساس آن درست عمل می‌کند. این بار همین الگو به ما این ایده را می‌دهد که بیت‌کوین ممکن است تا سال ۲۰۲۴ کجا قرار بگیرد.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتالی (تا ساعت ۰۸:۰۹ دقیقه به وقت شرقی)

قیمت: ۲۱۱.۱۹ دلار

از ابتدای سال، این اندیکاتور طی جلسه سه ماهه پس از نقض منطقه خرید به مرز بیش از ۷۰.۰ اصلاح شده است. در همین راستا، سه ماه آینده به احتمال زیاد شاهد رکودی در بازار خواهیم بود و از آنجایی که در گذشته، این دوره منجر به کاهش متوسط ۱۸.۳ درصدی شده است، کاهش ۱۸.۳ درصدی بیت‌کوین را به ۲۲هزار و ۸۴۰ دلار می‌رساند. در حالی که این کاهش قابل توجهی نسبت به اوج قیمت خواهد بود اما همچنان بسیار بالاتر از ارزش بیت‌کوین در اول ژانویه است.

قیمت: ۲۷ هزار و ۴۱۹.۸۱ دلار

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۰۸ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۸۶ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۹.۴۷ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۱۳ درصد افزایش داشته است.

قیمت: ۱.۰۰ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۰ درصد افزایش

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۵ درصد افزایش

قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۲.۷۸ درصد کاهش

۱- بیت‌کوین

قیمت: ۱۶۴۰.۵۶ دلار

قیمت: ۲۳.۱۲ دلار

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۵.۸۱ درصد افزایش

قیمت: ۰.۵۳۱۹ دلار

۴- بایننس کوین

تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۴.۴۹ درصد افزایش

تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته ۲.۲۱ درصد کاهش

قیمت: ۰.۲۵۵۱ دلار