چگونه اکانت خود در توییتر را حذف کنیم؟

برداشتن علامت «اشتراک‌گذاری داده‌ها با شرکای تجاری» نیز از دادن اطلاعات به شرکت‌های دیگر توسط برنامه جلوگیری می‌کند.

غیر فعال کردن اکانت توئیتر

چجوری اکانت توییترمونو حذف کنیم؟

“تبلیغات شخصی” را نیز می‌توان خاموش کرد و در زیر “هویت”، توئیتر از استفاده از اطلاعات وب سایت‌ها و سایر دستگاه‌های خارج از پلت فرم جلوگیری کرد.

برای فعال سازی مجدد حساب توئیتر، می‌توانید دوباره وارد شوید تا حسابتان به صورت خودکار فعال شود.

حذف اکانت توییتر

حذف حساب کاربری

در این گزارش مراحل حذف و غیرفعال کردن اکانت توئیتر آورده شده است.

توئیتر فقط به شما اجازه می‌دهد یک توئیت را در یک زمان حذف کنید، اما برخی از سایت‌ها مانند Tweetdelete.net به شما اجازه می‌دهند از نو شروع کنید و همه توئیت‌ها یا آن‌هایی که بیش از یک هفته از عمرشان می‌گذرد را حذف کنید.


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C-64/680428-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AA%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85

روی گزینه Account کلیک کنید، سپس روی Deactivate your account در پایین کلیک کنید، دکمه Deactivate را بزنید و رمز عبور را وارد کنید؛ و بر روی دکمه Deactivate و سپس دکمه Yes, Deactivate کلیک کنید تا حذف دائمی اکانت تایید شود.

نمی‌توان به طور کامل از ردیابی توییتر جلوگیری کرد، اما اطلاعات شخصی که پلتفرم دریافت می‌کند را می‌توان از طریق «تنظیمات و حریم خصوصی» در «تنظیمات» در سمت چپ فید توئیتر، سپس «حریم خصوصی و امنیت» محدود کرد و در پایین به «اشتراک گذاری و شخصی سازی داده ها» برای محدود کردن داده‌ها بروید.

اکانت توئیتر را می‌توان با ورود به اپلیکیشن و کلیک بر روی آیکون پروفایل خصوصی واقع در گوشه سمت راست بالا و گزینه “Settings and Support” در این اپلیکیشن غیرفعال کرد، سپس گزینه “Settings and privacy” در قسمت پایینی ظاهر می‌شود؛ پس از این روی حساب خود در بالا کلیک کنید.

حذف توئیت‌ها

کنترل تبادل داده‌ها

با دنبال کردن این مراحل می‌توانید حساب خود را برای همیشه از تلفن‌ها حذف کنید.برنامه را در گوشی باز کنید سپس وارد شوید و روی آیکون منو به صورت سه خط افقی برای گوشی‌های اندرویدی یا آیکون پروفایل و سپس گزینه تنظیمات و حریم خصوصی کلیک کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، آمار شرکت “VPN Overview” نشان می‌دهد جست و جو در مورد نحوه لغو حساب توئیتر در سراسر جهان به میزان ۵۰۰ ٪ افزایش یافته است.

حریم خصوصی

برگه «حریم خصوصی و امنیت» به شما امکان می‌دهد تا از نمایش کلمات و حساب‌های خاص جلوگیری و آن صدا‌ها را خاموش کنید.

وارد حساب خود شوید، سپس روی گزینه “بیشتر” در قسمت پایین سمت راست صفحه کلیک کنید، در این گزینه، “تنظیمات و پشتیبانی” را جستجو کنید، سپس روی “تنظیمات و حریم خصوصی”، سپس روی “حساب شما”، سپس “غیرفعال کردن حساب” و “غیرفعال کردن” کلیک کنید.

لغو یک حساب کاربری