چی کار کنیم آدم بدصبحی نباشیم؟

در این مقاله تکنیک‌هایی مطرح شده‌اند که با انجام آن‌ها می‌توانید صبحتان را با سرحالی آغاز کنید و در نتیجه روز خوبی داشته باشید:

۴) ورزش کنید: انجام حرکات ورزشی ترشح آندروفین را افزایش می‌دهد و کمک می‌کند که روزتان را با شادی آغاز کنید. در مقاله‌ای در نشریه «نیویورک تایمز» شرح داده شده است که انجام حرکات ورزشی، علاوه بر ساختن فکر بهتر، قدرت ذهن را نیز افزایش می‌دهند؛ بنابراین مهم نیست که شما چه کسی هستید و چقدر برنامه کاری‌تان فشرده است؛ تلاش کنید برای ایجاد یک صبح شاد هر روز ورزش کنید.

لذت مطالعه

۲) شکرگزاری روزانه را تمرین کنید: مطالب زیادی درباره شکرگزاری روزانه و اهمیت آن نوشته شده است، اما درصد زیادی از مردم هنوز آن را انجام نمی‌دهند. دانستن اینکه چیزی مهم است و برایتان فایده دارد، با تمرین‌کردن آن به طور معمول دو مسئله متفاوت هستند. تحقیقات علمی نشان می‌دهد اشخاصی که شکرگزاری روزانه را انجام می‌دهند و آن را تمرین می‌کنند، انسان‌های شادتری به نظر می‌رسند.

بنابراین کلید ساختن یک صبح شاد و توام با سرحالی آن است که دریابید چه کارهایی در ایجاد آن برایتان مفیدترهستند و سپس هر روز به آن‌ها بپردازید. تکنیک های مطرح‌شده در این مقاله بسیار آسان و عملی هستند، اما درعین حال عمیقا بر زندگی شما تاثیر می‌گذارند و شما را یاری می‌دهند که صبحی توام با سرحالی و شادی داشته باشید.

۱) وقتی می‌خواهید به جایی بروید، دو ساعت زودتر از خواب بیدار شوید: وقتی زود از خواب بیدار می‌شوید، زمان کافی دارید که به خودتان برسید و احساس بهتری داشته باشید و قبل از آنکه روز کاری حیرت‌انگیزتان رو به پایان برود، رمق دوباره پیدا کنید.

بیدار شدن

۳)کتابی امید‌بخش بخوانید: یکی از بهترین عادت‌هایی که می‌توانید در برنامه صبحگاهی‌تان بگنجانید این است که سعی کنید هر روز به مدت نیم‌ساعت یک کتاب امیدبخش بخوانید. می‌توانید این کار را ابتدا با ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در هر صبح شروع کنید و به‌تدریج آن را به روزی نیم‌ساعت برسانید.

دلیل اینکه این مسئله به‌عنوان اولین مورد مطرح شده، این است که تقریبا غیر‌ممکن است که صبح را با سرحالی آغاز کنید؛ در‌حالی‌که شتاب‌زده هستید.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ یک صبح معمولی برای اکثر افراد تشکیل شده است از اینکه بلافاصله بعد از بیدار‌شدن از خواب، تلفن همراهشان را بردارند تا ایمیل‌ها و شبکه‌‌های اجتماعی‌شان را چک کنند و خمیازه بکشند و هرگز خواهان تقویت احساسات مثبت ذهن و جسمشان قبل ازآغاز روز کاری نباشند.

مهم نیست اگر یک کتاب یا وبلاگ معمولی را که روحیه‌بخش است، می‌خوانید یا اینکه به یک کتاب صوتی گوش می‌دهید. مطمئن شوید که زمانی را در صبحگاه به جای جست‌وجوی بی‌فایده اخبار یا چک‌کردن ایمیل‌هایتان، یک کتاب روحیه‌بخش می‌خوانید.

منبع:
مجله موفقیت


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-30/661499-%DA%86%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85-%D8%A2%D8%AF%D9%85-%D8%A8%D8%AF%D8%B5%D8%A8%D8%AD%DB%8C-%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%85ورزش خانم ها

تقویت ذهنتان با پیام‌های مثبت در اول صبح به شما کمک می‌کند که اعتماد‌به‌نفس پیدا کنید و انگیزه‌ای داشته باشید تا بتوانید صبح‌ها از خانه بیرون بروید و از زندگی‌تان یک شاهکار بسازید