کراس اوور چینی شورولت + عکس

سیکر؛ شورلت کاملا چینی

البته چینی‌ها سابقه طولانی در عرضه رینگ‌های بیش از اندازه کوچک برای محصولات خود دارند که اینجا هم همکاری سایک-جنرال موتورز در ارائه سیکر بهانه‌ای برای نقد و نظر مذکور بوده است.

برای پیشرانه به نمونه ۱.۵ لیتری توربوشارژ ۴ سیلندر از خانواده اکوتِک اشاره شده که این مدل ۱۸۰ اسب بخار خروجی دارد. بیشینه سرعت نیز برابر با ۲۰۵ کیلومتر برساعت خواهد بود.

سیکر؛ شورلت کاملا چینی

در فضای کابین از دو نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی دیجیتال استفاده شده که یکی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی و دیگر مخصوص اطلاعات کیلومتر است. وایرلس اپل کارپلی نیز از دیگر امکانات این خودرو محسوب می‌شود.

منبع:
عصر ایران


منبع: https://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88-4/658178-%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%88%D9%88%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%88%D9%84%D8%AA-%D8%B9%DA%A9%D8%B3

سیکر؛ شورلت کاملا چینی

صندلی‌های ردیف جلو از نوع الکتریکی قابل تنظیم هستند. از دیگر امکانات نیز باید به گرم کن و تهویه به همراه تنظیم لمبر اشاره کرد. شارژ بی سیم تلفن همراه، سیستم صوتی تیون داینامیک و … بخش دیگری از آپشن سیکر هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛شورولت رسما از کراس اوور جدید خود ویژه بازار چین رونمایی کرد. این محصول که سیکر نام دارد مجموعه‌ای فعال از ویژگی‌های طراحی و فناوری‌های روز را ارائه می‌دهد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید در قسمت دماغه از چراغ اصلی خط باریک به همراه جزئیات کرومی برجسته استفاده شده و در نمای جانبی نیز همین حس اسپرت تکرار و حفظ شده است تا خودرویی چابک برابر چشم مخاطب قرار بگیرد.

سیکر؛ شورلت کاملا چینی

سیکر؛ شورلت کاملا چینی

سیکر؛ شورلت کاملا چینی

رینگ‌های آلومینیومی ۱۸ اینچی به عنوان آپشن استاندارد ارائه می‌شوند. نکته جالب که در یکی از نقد‌های این خودرو آمده بود به اندازه این رینگ‌ها اشاره داشت که اگر همین محصول در بازار آمریکا عرضه می‌شد قطعا رینگ تریم پایه از ۱۹ اینچ ارائه می‌شد!

سیکر؛ شورلت کاملا چینی