کیف و کفش هم جزو کالاهای فروش ویژه شب یلدا شد- اخبار صنعت و تجارت – اخبار اقتصادی تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیک منش، معاون بازرسی اتاق اصناف ایران درباره طرح فروش فوق العاده 10 روزه ویژه شب یلدا گفت:  با توجه به تجربیات ارزشمندی که صنوف در بخش فروش فوق العاده و تخفیفات ویژه در سالیان گذشته داشته اند، در سال جاری هم در آستانه شب یلدا به منظور تکریم مشتریان و حفظ آرامش و حس مثبت و خوب از لحاظ ارائه قیمت و کیفیت مناسب در فروش کالاها و خدمات توسط صنوف، طرح فروش فوق العاده شب یلدا را اتاق اصناف ایران در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: این طرح با رویکرد حمایت از تولید، عرضه محصولات ایرانی و رونق بازار و همچنین تشویق مشتریان و خریداران با حضور در واحدهای صنفی مجاز و دارای پروانه کسب در سراسر کشور اجرا می شود.

به گفته نیک منش، کالاهای مشمول این طرح هم اعم از آجیل و خشکبار،  شیرینی، میوه، تره بار و گل و گیاه، کیف و کفش است و البته سایر رسته های صنفی هم می توانند مشارکت کنند.

معاون بازرسی اتاق اصناف ایران افزود: نظارت بر عملکرد صنوف مشمول این شب یلدا بعهده خود اتحادیه های صنفی و بازرسان اتاق های اصناف سراسر کشور است و مشتریان ناراضی هم می توانند با تلفن 124 یا اتحادیه مربوطه تماس بگیرند.بازرسان ما در دو  شیفت در آماده باش هستند.

پیشتر رئیس اتاق اصناف ایران گفته بود: اصناف مرتبط با شب یلدا به‌مدت 10 روز محصولات خود را حداکثر با 10درصد تخفیف به مشتریان عرضه می‌کنند.

انتهای پیام/


منبع: https://tn.ai/2823094